Vyberte možnost Stránka

V zimě nemusíte sportovat jenom v gymu! Tohle uvidíte na vlastní oči, když vylezete ven!

V zimě nemusíte sportovat jenom v gymu! Tohle uvidíte na vlastní oči, když vylezete ven!
Rate this post
!AdSense – before contentV gymu jste za borce, ale venku se klepete jako ratlík? Nenechte se zimou odradit. Sníh nabízí super zábavu, při které se zapotíte stejně jako při zvedání těžkých vah.

Vyrazte ven!

Ať už strávíte víkend na upravených sjezdovkách, nebo si zajezdíte ve volné přírodě, vždy z toho bude super zážitek. I když asi nebudete dávat takové triky jako borci ve videu, garantujeme vám, že domů přijdete skvěle naladění, zpocení i příjemně unavení.

Čtěte také: Netradiční zimní sporty, které vás nenechají v klidu! Zjistěte, jak si zvýšit hladinu adrenalinu!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.