Select Page

Únorové MUST HAVE pro muže – tentokrát elegantně, černobíle!

Únorové MUST HAVE pro muže – tentokrát elegantně, černobíle!
Únorové MUST HAVE pro muže – tentokrát elegantně, černobíle!
Hodnocení
!AdSense – before contentČernobílá a černošedá klasika, teplý kabát a kvalitní boty. Tak nějak by to mělo ve vašem šatníku fungovat v únoru. Elegantně, prakticky a jednoduše.

Počasí v únoru bude pravděpodobně stále velmi mrazivé (pořád budete trávit podstatnou část rána škrabáním oken svého auta), chladné, vlastně oproti lednu žádná velká změna. 

Myslíte si, že jsme se dali na předpověď počasí? Vůbec ne, jen si to tak nějak shrnujeme, abychom vám mohli vysvětlit, proč je únorové modní MUST HAVE pro muže tak snadné.

Žádné velké přemýšlení, pohodlí a teplo je pořád to, co je v zimě potřeba!

Zabalit se do teplého kabátu, okolo krku omotat šálu, na hlavu narazit čepici, nazout kvalitní zimní boty a víc už toho chlap nepotřebuje.

Jen teplé pohodlí zabalené do nějakého moderního stylu. Je to vlastně pořád dokola, uspokojit lidské potřeby a zároveň být trendy, však už to znáte…

Proč zrovna kabát, ne bundu?

Víkendy trávíte na horách, ve sportovním zimním oblečení, tak si přes pracovní týden užívejte tu možnost být za gentlemana. Vkusný černý, nebo šedý kabát vypadá skvěle k denim i chinos kalhotám, zahřeje a nabídne vám upravenou a sofistikovanou image.

Délka nad kolena bude akorát. 

unor-panske-obleceni-must-have-2

Elegantní kabát v černé nebo šedé barvě vyzdvihne váš klasický styl. Foto: Pinterest

unor-panske-obleceni-must-have-3

Délka pánského kabátu ke kolenům je pro elegantnější variantu oblékání. Foto: Pinterest

Nepouštět se do žádných velkých barev – To každému chlapovi vyhovuje!

Když je velká zima, mozek nemá moc energie navíc, všechnu spotřebuje na to, aby zahřál tělo. To znamená, že nemá smysl sáhodlouze vymýšlet nové barevné kombinace. Stejně nic moc nového nevymyslíte, tak před tou skříní dlouho neokounějte.

Raději sáhnete najisto, pro černou, bílou a šedou. 

Tento (ideální) základ vám bude sedět za každé situace. Stačí už jen doplnit o časomíru, nějaký ten pánský náramek, osobitou vůni a jde se.

unor-panske-obleceni-must-have-5

Sebeprotivnější (únorové) počasí vám pomůže překonat správně laděné oblečení. Foto: Pinterest

unor-panske-obleceni-must-have-4

V únoru (stejně tak i v jiné měsíce) si dělejte dobře kvalitou. Foto: Pinterest

Mužský styl dopručuje:

!AdSense – after contentAbout The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!