Vyberte možnost Stránka

Pánský DRESS CODE – Jak se v něm vyznat?

Pánský DRESS CODE – Jak se v něm vyznat?
Rate this post
!AdSense – before contentJste zváni na společenskou událost, akce, event s předepsaným dress codem? Nevíte, co na sebe, abyste se neztrapnili nevhodným oblečením?

Poradíme vám, jak splnit daný dress code a ještě vyniknout v davu!

Obsah článku

Dress code zaskočí kdekoho!

Nevíte, co si na společenskou událost vzít na sebe? Žádná ostuda.

Poradíme vám, jak se popasovat se základním pánským dress codem. Díky našim tipům už vás příště nic nepřekvapí a vy sáhnete do svého šatníku najisto!

Cocktail

Cocktail dress code ukazuje na společenskou událost, kde je je třeba mít elegantní oblečení. Tedy společenský oblek v barvě dle ročního období či místa, kde se akce koná.

pansky-dress-code-7

Formal dress

Tento dress code, který se odvíjí podle toho, o jakou část dne jde. Na večerní event volte společenský slavností oděv, a pokud jde o denní akci, oblékněte formálnější outfit – oblek s košilí a kravatou.

pansky-dress-code-5

Smart casual

Dress code, se kterým se setkáte na většině akcí. Pánové, sáhněte po padnoucím obleku a slušivé košili.

pansky-dress-code-4

Business casual

Nic nezkazíte svetrem s košilí, sportovním blazerem a kalhoty chinos s polobotkami.

pansky-dress-code-3

Casual

Tento dress code vás moc námahy stát nebude. Většinou můžete obléknout to, na co jste zvyklí. Bundy, saka, svetry, trika, džíny, pohodlná obuv…

pansky-dress-code-2

Black tie

Jde o dress code, se kterým se setkáte hlavně na společenských událostech. Muži by si měli obléct smoking, lakované boty, košili a motýlka/kravatu.

Čtěte také: Jak ovládnout kravaty aneb Lehká exkurze do světa pánské elegance, noblesy a stylu

pansky-dress-code-1

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.