Vyberte možnost Stránka

SELFLOVE jak se patří – udělejte si radost na Valentýna!

SELFLOVE jak se patří – udělejte si radost na Valentýna!
Rate this post

Blíží se Valentýn a vy jste single? Nevadí! Stejně člověk miluje nejvíc sebe. Víte, čím si na Valentýna udělat radost?

Zde je 5 tipů, kterými se odměníte za to, jak skvělí jste!

Valentýn je za rohem a vy na rozdíl od minulého roku nemáte, s kým ho oslavit? Vážně vás to tak štve? Vážně bez čokolády a vína od ní nepřežijete?

Pokud je vám opravdu tak líto, že letos nic od žádné ženy nedostanete, obdarujte se sami. Otázka zní, na kolik máte sami sebe rádi?

Věřte, že díky našim tipům loňský Valentýn doženete, a co víc, o dost předeženete!

Obsah článku

Padnoucí košile

Pánských košil není nikdo dost, zvlášť těch kvalitních a perfektně padnoucích. Proberte se bohatou nabídkou vzorů a střihů. Dnes už může mít skvělou košili střední hubeňour i vysoký sportovec.

Traveller’s Notebook

Zápisník, skicák, diář. Všechno umí, všechno zná a vás (sklerotika) podrží za každé situace.

darky-na-valentyn-pro-muze-2

Balzám na rty, abyste líbal jako bůh!

Dle průzkumů ženského mínění je jasné, že se suchými, popraskanými rty si ani neškrtnete. Balzám na rty pro muže se hodí ve své pánské tašce mít!

darky-na-valentyn-pro-muze-1

Kolínská pevná jako skála

Klasické pánské vůně nepodléhají trendům a nevyjdou tak za půl roku z módy. U kolínských to platí také tak.

Beard kit

Jste vousáč? Aby byla vaše pýcha krásná, neškrábala, nevlnila se atd., je šikovná krabička s hřebínkem, nůžkami, voskem, olejem opravdu praktickou záležitostí.

darky-na-valentyn-pro-muze-3

Foto: archiv firem, Pinterest

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.