Vyberte možnost Stránka

Parádní voděodolný nábytek FOREVER s minimálními nároky na údržbu

Parádní voděodolný nábytek FOREVER s minimálními nároky na údržbu
Rate this post
!AdSense – before contentProtože je nám jasné, že dnes nikdo nechce trávit úklidem více času, než je nutné, navrhli jsme krycí desku a boky nábytku Forever ze 100% voděodolného materiálu.

Forever je nesmírně variabilní, sestavu lze vyskládat z jednotlivých segmentů do požadované délky. Nábytek je dostupný ve třech výškách.

Vybírat lze z těchto typů voděodolných povrchů:

  • Kompaktní laminát s plastickou strukturou.
  • Kalené extračiré saténové sklo
  • Plech lakovaný matným lakem v jakémkoliv odstínu RAL.

Čelní plochy u nábytku Forever mohou být lakované, z přírodní dýhy či kompaktního laminátu, v povrchu Artisan nebo ze skla.

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou tenké dubové korpusy šuplíků s otvíráním PUSH OPEN. Nábytek lze kombinovat s umyvadly na položení z nabídky LE BON, nebo dle vlastního výběru.

lebon-lebon-2

Forever skříňky kompaktní laminát a ARTISAN v dekadentní zlaté a neutrální šedé

Nový materiál čelních ploch ARTISAN- spojení technologie a řemesla

ARTISAN je pružný, na matném povrchu nejsou vidět otisky prstů. Materiál je na podklad nanášen ručně…každý nábytek s tímto povrchem je jedinečný.

Stejný materiál lze aplikovat i na stěnu či podlahu – výsledný povrch je jednolitý a beze spár.

ARTISAN je 100% voděodolný, neporézní a opravitelný. ARTISAN se snadno udržuje

lebon-lebon

lebon-lebon-1

Forever skříňky šedý lakovaný plech a staré dřevo

O společnosti LE BON:

LE BON letos sladkých 20 let!

Z garáže a jednoho zaměstnance LE BON během 20 let vyrostl ve společnost s vlastním showroomem a dílnou.

Zpočátku byl sortiment koupelnového nábytku velmi široký, od ekonomického až po luxusní. V posledních letech se koupelnový nábytek Brno etabloval ve středním a vyšším segmentu. Pro tuto užší skupinu zákazníků máme nyní bohatou nabídku nejen nábytku do koupelny, ale i kuchyní a dalších prvků interiéru, vše s charakteristickým rukopisem a detaily.

Baví nás pracovat s novými materiály a kombinovat je s tradičním řemeslem, neustále vyvíjíme nové řady produktů a zamýšlíme se nad novými, funkčními konstrukcemi nábytku.

Neustále se snažíme posouvat hranice provedení a překvapovat novým přístupem.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.