Vyberte možnost Stránka

Víte, jak vypadá luxusní bydlení pro kočky?

Víte, jak vypadá luxusní bydlení pro kočky?
Rate this post
!AdSense – before contentPředstava ženy, která žije pouze se svými kočkami, je tak děsivá, ale to není nic proti představy muže žijícího s 18 kočkami! Podívejte se, kam jeho láska ke kočkám dospěla!

Internetem se šíří fotografie kočičího ráje! Víte jak to vypadá, když vám kočky přerostou přes hlavu? Že ne? Pak mrkněte na na fotografie vybavení domu v Kalifornii, kde žije muž a 18 koček! Možná by se hodilo napsat muž a 18 majitelek domu, protože se zdá, že kočky jsou v tomto domě absolutním pánem.

Vybavení domu pro 18 “kočiček“! Uuu, jak roztomilé?

Jak jinak byste si vysvětlili fakt, že muž utratil 35.000 dolarů za kočičí vybavení. Dům disponuje spirálovitými chodníky, lampami, schůdky a dalším vychytávkami určené pro kočky. Do domu byl také instalován ventilační systém, který se stará o to, aby kočky  měly stálý přísun čerstvého vzduchu.

byli byste ochotný utratit takovou sumu peněz, aby jste zajistili svým mazlíčkům šťastný život?

kocky-1 kocky-2 kocky-3 kocky-4 kocky-5 kocky-6 kocky-7 kocky-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.