Vyberte možnost Stránka

Dokonalá zahradní slavnost? Bez stanu to nepůjde

Dokonalá zahradní slavnost? Bez stanu to nepůjde
Rate this post
!AdSense – before contentChcete první jarní slunce oslavit? Zahradní party potěší vaší rodinu i přátele! Aby se akce povedla, je třeba myslet na rozmary počasí, s tím pomůže party zahradní stan!

První teplé dny jsou důvodem k radosti! Oslavte příchod teplého počasí se svou rodinou nebo partou přátel během zahradní párty! Společné chvíle ovšem mohou být zkažené vinou počasí (vítr, déšť, příliš silné sluneční záření). Buďte na takové nepřízně připravení, zahradní stan vám zajistí nerušený proběh vaší oslavy.

Obsah článku

Výběr zahradního stanu – Přesně pro vaše potřeby a přání!

Stejně jako při každém nákupu, i v tomto případě, vás může bohatá nabídka stanů překvapit. Pokud chcete předejít nespokojenosti či výměnám a reklamacích, je třeba si promyslet, co od party stanů vlastně očekáváte.

Čemu věnovat pozornost?

Četnost používání – Chcete stan vhodný pro každé roční období či jen na určitou dobu?

Místo – Bude stan stále na jednom místě nebo jej budete přesouvat podle svých potřeb?

Velikost – Jak je velká vaše rodina? Kolik máte přátel? Jak velké jsou vaše potřeby?

Uzpůsobení – Má stan fungovat jako ochrana před všemi klimatickými vlivy či pouze jako slunečník?

Vzhled – Záleží vám na barvě a celkovém provedení?

Konstrukce – Chcete nůžkovou nebo klasickou konstrukci?

Finance – Kolik máte peněz máte na nákup?

 

Zahradní stany – Nabídka je skutečně široká!

Párty stany můžete pořídit v každé velikosti! Vyhovovat vám může malý stan v rozměrech 3×3 metrů, nebo velké provedení o rozměrech 6×12 metrů. Záleží na tom, jakou slavnost vlastně pořádáte, půjde o rodinné grilování či svatební hostinu na zahradě?

TIP! Moderní párty stany nejrůznějších provedení najdete na www.t-zbozi.cz, kde budete mít jistotu dobré ceny, skladové dostupnosti i 100% spokojenosti. 

Zahradní stany jsou vyráběné v nůžkovém nebo klasickém provedení

Nůžkový stan – 3×3 nůžkový – Ukázka z e-shopu t-zbozi.cz

Nůžková konstrukce zahradních stanů je oblíbená díky rychlé a snadné instalaci, lehkosti a zároveň odolnosti. Stan je možno snadno přenášet z místa na místo, drobnou nevýhodou může být vyšší cena.

Zahradní stan již máte?

V případě, že již stanové přístřeší máte, ale nevyhovuje vám, jistě vás potěší i možnost dokoupení nejrůznějšího příslušenství. Boční stěny nebo LED osvětlení mohou proměnit starý, nevyhovující stan v dokonalé přístřeší před větrem, sluncem i deštěm ve dne i v noci.

Všechny potřebné informace najdete zde.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.