Vyberte možnost Stránka

Nový zážitek z koupele

Nový zážitek z koupele
Rate this post
!AdSense – before contentMilujete letní období, kdy se můžete jít vykoupat do bazénu a pak jít relaxovat do houpací sítě? Nyní už nebudete muset čekat na léto, abyste mohl tento relax uskutečnit.

Užijte si spojení relaxu a koupele v jenom. Funkční designová vana od Spliter Works promění vaší koupelnu v útočiště rafinované relaxace.

Vana je navržena podle klasické houpací sítě, je připevněná ke stěnám a její tvar opravdu připomíná houpací síť. Její hladké křivky jsou vytvořené z uhlíkových vláken s pěnovým jádrem, tím lázeň vydrží teplá po mnohem delší dobu.

Tento designový kousek je dlouhý 2,7 m a je dostupný v různých barevných provedeních.

Chtěli byste mít takovou vanu doma? Přispějte svým názorem!

 

designova-vana-1designova-vana-2 designova-vana-3 designova-vana-4 designova-vana-5 designova-vana-6 designova-vana-7 designova-vana-8

Web: splinterworks.co.uk

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.