Vyberte možnost Stránka

Obklady a dlažby? Když se nespokojíte s běžným standardem, je tu luxus od Prestigestone

Obklady a dlažby? Když se nespokojíte s běžným standardem, je tu luxus od Prestigestone
Rate this post
!AdSense – before contentNechcete, aby se výběr obkladů a dlažby stal noční můrou? Zvolte to, co je aktuálně nejvíce trendy, má široké možnosti využití a co bude vypadat stejně dobře v době nákupu i za pár desítek let.

Luxusní interiérové obklady z pravého kamene nezklamou v žádném případě!

Přírodní materiály jsou aktuálně velmi oblíbené, proč si je tedy nedopřát ve větším balení – v koupelně, kanceláři i obývacím pokoji?

Chcete proměnit své domácí prostředí v útulný luxus? Odpověď, jak na to, je v přírodním kameni.

To u svého souseda nenajdete – věřte mi!

Přírodní kámen nad umělými materiály vyniká, to je bez debat. Osobně oceňuji především tyto vlastnosti:

  • vysoká odolnost – každému občas něco spadne, do něčeho bouchne
  • nenasákavost 
  • mrazuvzdornost – vhodný tak i do exteriérů
  • originalita – příroda sama vytvořila designový skvost v neopakovatelném žilkování a sytých barvách
  • nadčasovost – bude tu, i když já už nebudu a stále tak dokonalý jako na samém začátku

Zkrátka a dobře, přírodní kámen je skvělou volbou v koupelnách nebo kuchyních, kde na stěny a podlahu působí vlhkost, i ostatních prostorách, na které jsou kladeny vysoké vzhledové nároky.

prestigestone

Když se nespokojíte s běžným standardem, je tu luxus od Prestigestone. Krása, že? Foto: Prestigestone.cz

Co si jen budete přát!

Výhodou obkladu z kamene je, že může být vyveden v různých podobách. Opravdu to není jen o barevně žilkovaném mramoru. V nabídce jsou i jiné přírodní kameny a povrchové úpravy. Což v praxi znamená, že vaše představy o moderním pánském hnízdě, útulném zázemí chlapa nebo industriálně laděném bytu-ateliéru mladého intelektuála se mohou lehce vyplnit.

Jen tak namátkou kromě již zmíněného mramoru je tu například žula, břidlice, travertin, vápenec, onyx… Ty mohou vytvořit jednolitý vzhled a stejně tak i zajímavou mozaiku. 

Když se kvalitní kámen dostane do těch správných rukou

Široké možnosti využití a originální vzhled kamenného obkladu dává do rukou architektů a bytových designérů ohromnou moc vytvořit luxusní prostředí – dokonalý domov.

Společnost Prestigestone na trh dodává kalibrované, na míru řezané obklady z kamene, jenž ohromují každého, kdo na ně pohlédne. Představte si, že právě tyto obklady a dlažby máte u sebe doma… hezká a nikoliv nereálná představa!

prirodni-kamen-obklady-a-dlazby-1

Luxusní dlažby nemusí být jen snem vyobrazeným na stránce magazínu o bydlení. Foto: Prestigestone.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.