Vyberte možnost Stránka

Nezapomeňte vyměnit filtry v sušičce, digestoři i vysavači

Nezapomeňte vyměnit filtry v sušičce, digestoři i vysavači

Domácí spotřebiče nejsou nesmrtelné, bohužel. Pokud se však o ně náležitě staráte, výrazně prodloužíte jejich životnost. Sušička prádla, digestoř a vysavač potřebují jednou za čas vyměnit filtr. V následujících řádcích vám prozradíme k těmto náhradním dílům podrobnější informace, abyste věděli, na co si dát při výběru pozor.

Kvalitní filtry do sušiček

V současné době jsou sušičky na prádlo obrovským trendem, ostatně není se čemu divit, protože šetří spoustu času. Po vyprání oblečení nádherně voní, nicméně prachové částice, srst od domácího mazlíčka a další alergeny v něm zůstávají. Právě z daného důvodu se doporučuje investovat do sušičky, jejímž úkolem je zbavit textil všech těchto drobných částeček. Odpadá také starost s žehlením. Stačí oblečení poskládat.

Jedním z vašich úkolů je po čištění vyprázdnit filtr. Po několika letech se však může stát, že filtry do sušiček neplní už svůj úkol tak, jak by měly, a proto je potřeba je vyměnit za nové.

Aktivní uhlíkové filtry do digestoře

V kuchyních se o odpařování pachů starají digestoře. I tento domácí spotřebič disponuje filtrem, přičemž velké oblíbenosti se těší aktivní uhlíkové filtry do digestoře. Zachytávají výpary i mastnotu, a tím pádem se pak mastnota neukládá v místnosti. Aktivní uhlí se používá u těchto filtrů z jednoho prostého důvodu. Odstraňuje pachy.

HEPA filtry do vysavačů

S filtry se setkáte také u vysavačů. V tomto případě se jedná o takzvané HEPA filtry, což je zkratka anglického slovního spojení High Efficiency Particulate Arrestance. Filtry do vysavačů jsou schopny zachytit částice o velikosti i 300 nanometrů.

Při výběru filtrů si dávejte pozor na to, jaký model sušičky, vysavače anebo digestoře máte. Širokou nabídku najdete v internetovém obchodě AME.cz.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Nová online půjčka od českého poskytovatele

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.