Vyberte možnost Stránka

Bouřka ve vašem obývacím pokoji! Nevšední světlo, které dostane i vás!

Bouřka ve vašem obývacím pokoji! Nevšední světlo, které dostane i vás!
Rate this post
!AdSense – before contentVneste si do svého obýváku bouřku! Hromy, blesky, netradiční světlo, to vše můžete pozorovat z vašeho gauče!

Skutečně luxusní kousek do vašeho interiéru, to je interaktivní a audiovizuální závěsné svítidlo ve tvaru mraku. Tento originální lustr vznikl pod rukama Richarda Clarksona, který se zabývá designem v bydlení.

Jeho lustr napodobuje skutečné mraky naprosto dokonale, lze si tak užít světelné efekty, hromy a blesky přesně tak, jako to mu je v přírodě. “Mrak“ má vlastní pohybová čidla, výkonný systém reproduktorů a světel.

Zdroj: richardclarkson.com

 

Prohlédněte si tuto inteligentní závěsnou lampu!

mrak-01
mrak-02
mrak-1  mrak-2

 

Všechny funkce svítidla si lze prohlédnout ve videu:

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.