Vyberte možnost Stránka

Nejčastější problémy při vytápění bytů

Nejčastější problémy při vytápění bytů
Rate this post
!AdSense – before contentVytápění bytů nás někdy může přijít velmi draho. Ve většině případů si za to ale můžeme sami.

Pojďte se podívat na nejčastější chyby, kterých se dopouštíte možná i vy.

 

Obsah článku

Zabarikádované topení

Nejčastějším problémem bývá právě zabarikádované topení. U topného tělesa máme například skříňku, zavazadla, popřípadě nějaký jiný druh blokády. Teplo pak od topného tělesa odchází velmi těžko a mnohdy ani neprojde dál. Kvůli tomu naše topení není příliš efektivní a my tak utratíme za vytápění mnohem více.

 

Topné těleso v nevhodných místech

Před umístěním topného zařízení je topení vždy nutní dobře promyslet. Topné těleso musí být umístěné v takových prostorách, ze kterých teplo dobře odstupuje do místnosti. Nevhodné jsou například zašité rohy, nebo chladné části pokoje.

 

Špatně vyřešené zateplení

Často také vyhazujeme veliké peníze, a přitom nemáme pořádně vyřešené zateplení. V takovém případě je třeba o novém zateplení určitě přemýšlet. Bez pořádného zateplení totiž můžeme topit jak chceme, ale nikdy nedosáhneme dobrého výsledku.

 

Topení elektřinou

Hodně lidí bere topení elektřinou jako pohodlný způsob vytápění. Pohodlný možná je, věděli jste ale, že elektrické vytápění bytu je oproti klasickému vytápění uhlím, nebo dřevem velice drahé? S elektrickým vytápěním se dobře manipuluje a počáteční investice není tak vysoká, ale pamatujte na to, že vytápění bytu je dlouhodobé, a proto se počáteční investice vyplatí.

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.