Vyberte možnost Stránka

Nejnovější trend: Vousy plné květin!

Nejnovější trend: Vousy plné květin!
Rate this post
!AdSense – before contentNecháte se zlákat novým internetovým trendem? Muži s plnovousem hromadně zdobí své vousy květinami!

Internetem se šíří fotografie mužů, kteří mají do vousů zapíchané květiny všech možných druhů a barev.

Necháte se i vy takto vyfotit? Pokud ano, nezapomeňte nám fotku poslat!

Květinová éra u mužů

kytky-1 kytky-2 kytky-3 kytky-4 kytky-5 kytky-6 kytky-7 kytky-8 kytky-9 kytky-10 kytky-11 kytky-12 kytky-13 kytky-14 kytky-15 kytky-16 kytky-17 kytky-18nejctenejsi

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.