Vyberte možnost Stránka

První 3D tužka – zaveďte svou fantazii mimo stránku

První 3D tužka – zaveďte svou fantazii mimo stránku
Rate this post
!AdSense – before contentUž jste si někdy přáli, abyste mohli zvednout Vaši kresbu mimo papír a vidět tak, jak Váš výtvor vypadá trojrozměrném pohledu? Nyní se sen stane zkutečností.

3Doodler je světově první a jediný 3D pero. Díky použití ABS plastu může pero kreslit ve vzduchu. Je kompatibilní a snadno ovladatelný, a asi největší výhodou je, že k jeho použití není potřeba žádného počítače nebo jiného softwaru. Stačí na chvíli připojit do elektrické zásuvky a během několika minut můžete kreslit cokoliv Vás napadne.

ABS Plast

Tento plast je jedním z nejběžnějších plastů, používá se na většinu plastových věcí kolem Vás. Variantou je také PLA, to je tzv. ,,bioplast¨, který je vyroben z kukuřice a je tedy biologicky odbouratelný, jehoteplota tání je nižší než u ABS plastu. V abídce jsou oba druhy plastů a každá má své výhody i nevýhody.

Obsah článku

Jak pero funguje?

Když 3Doodler kreslí, vysouvá se vyhřívaný plast, který se rychle ochlazuje a tuhne do silné a stabilní struktury. To Vám umožní vytvořit nekonečné množství tvarů a předmětů s neskutečnou lehkostí. 3Doodler je zbrusu nový způsob k vytváření uměleckých děl a objektů.

3doodler31

Co můžete dělat s 3Doodler?

Existuje mnoho způsobů, jak můžete toto skvělé pero použít. Kreslit můžete na papíře a pak malůvky zvednout, můžete použít speciální formy a části pak spojit a nebo tvořit rovnou do výšky.

Vyrobit si tak například můžete:

  • Základní 3D tvary a 3D modely

  • Šperky, přívěšky a závěsné ozdoby

  • Dekorativní umění a magnety na lednici

  • Mini Eiffelovu věž nebo fotbalové hřiště pro své muže Lego

  • A mnohem mnohem více …

3Doodler

Míry: délka 180 mm, šířka 24 mm

Váha: 200 gramů (asi jako jablko)

K jeho použití je potřeba speciální napájecí adaptér.

Povrch: Pero 3Doodler funguje na každém povrchu včetně plastu. Lze použít i na malé opravy, například plastového krytu na mobil.

3Doodler „šablony“

Díky šablonám 3Doodler budete moc vytvořit úžasné předměty, jako je například Eiffelova věž.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.