Vyberte možnost Stránka

Módní rady a inspirace? Tyhle 4 stylové blogery prostě musíte znát!

Módní rady a inspirace? Tyhle 4 stylové blogery prostě musíte znát!
Rate this post
!AdSense – before contentBlogeři, na české scéně především blogerky, jsou novodobými celebritami. Najdete u nich módní rady, tipy a inspiraci.

U nás je móda hlavně v rukou krásných, mladých a vtipných blogerek, ve světě jde o vyrovnanější boj, mezi nejoblíbenější pánské módní blogery patří:

Obsah článku

Mariano Di Vaio

bloger-2

Italský herec, model a bloger patří mezi ikonu současné pánské módy. Na jeho blogu najdete hodně článků, ještě více videí a hlavně hodně povedených fotek. To vše vám bude sloužit jako aktuální inspirace pro tvorbu outfitu casul i formálního.

Tommy Ton

tomytom

Přední kanadský fotograf přispívá do největších fashion portálů (př. Style.com). Věnuje se focení hlavně streetové stylu oblékání, módě, která je k vidění v ulicích měst. Zaznamenává to nejzajímavější z týdnů módy v metropolích různě po světě. Vede blog, který je napěchovaný stylovou inspirací pro muže i ženy.

Bryan Boy

bloger-1

Jde o značně kontroverzního blogera, který módou žije a nedělá mu problém vyjít v outfitech zkombinovaných z pánské a dámské módy. Díky svému originálnímu stylu se dostal mezi módní špičku, dostává dárečky od takových jmen jako je kupříkladu Marc Jacobs.

Nabile Quenum

bloger

Málo řečí, hodně fotek, to je blog pařížského blogera. Zachycuje pánské i dámské outfity se všemi podstatnými detaily a polodetaily. Móda na vysoké úrovni je zde samozřejmostí. Často se pohybuje na týdnech módy, kde loví ty nejlepší záběry pro svůj módní blog.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.