Vyberte možnost Stránka

Psi třepou hlavou

Psi třepou hlavou
Rate this post
!AdSense – before contentJistě znáte ten vtipný pohled, když Váš mazlíček třepe hlavou. Všude létají sliny nebo voda a jeho pysky létají z jedné strany na druhou.

Carli Davison je mezinárodně uznávaný fotograf, který vytvořil nečetně fotografickým sérií, kde zachycuje milovníky zvířat a jejich mazlíčky. Jeho fotografie spojují úžas a humor.

Jeho poslední výtvor zachycuje zvířezí mazlíčky v momeňtě, kdy ze sebe vytřepávají vodu. Pozoruhodné je, jak se mění jejich obličeje. Na jedné straně letící pysky na druhé jejich oči. Je neuvěřitelné jaké se jejich obličeje pohybují. Carli tento mont zachytil a vytvořil tak úžasnou sérii věnovanou psím mazlíčkům a největším přátelům člověka.

Nezapomeňte tento článek sdílet se svými přáteli na facebooku.

 

Obsah článku

1.

pes třepe hlavou

2.

pes třepe hlavou

3.

pes třepe hlavou

4.

pes třepe hlavou

5.

pes třepe hlavou

6.

pes třepe hlavou

7.

shake-dog-8

8.

pes třepe hlavou

9.

pes třepe hlavou

10.

pes třepe hlavou

11.

pes třepe hlavou

12.

pes třepe hlavou

13.

pes třepe hlavou

14.

pes třepe hlavou

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.