Vyberte možnost Stránka

Vtipné výrazy olympijských krasobruslařů

Vtipné výrazy olympijských krasobruslařů
Rate this post
!AdSense – before contentPodívejte se na neskutečně vtipné výrazy krasobruslařů a jejich partnerek. Fotogalerie, která vám zaručeně zlepší náladu, u některých fotografií se totiž nejde nezasmát!

Následující fotografie zachycují olympijské krasobruslení tak trochu z jiné stránky. Z televizních přenosů málokdy člověk zachytí výrazy sportovců, které ovšem při bližším zkoumání zkutečně stojí za to!

Podívejte se do naší fotogalerie a užijte si vtipné momentky!

Olympiáda v Sochi 2014 sebou, kromě skvělých sportovních zážitků, přinesla také mnoha zajímavostí. Podívejte se, co všechno zajímavého se odehrálo v Zajímavostech 1. část nebo v Zajímavostech 2. část.

Zdroj: sadanduseless.com

vtipne-vyrazy-krasobruslaru-1 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-2 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-3 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-4 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-5 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-6 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-7 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-8 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-9 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-10 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-11 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-12 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-13 vtipne-vyrazy-krasobruslaru-14

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.