Vyberte možnost Stránka

Jak si udělat miminko?

Jak si udělat miminko?
Rate this post
!AdSense – before contentPokoušíte se o s přítelkyní nebo manželkou o miminko a stále to nejde. Jeden manželský pár Vám ukáže, jak si miminko vlastnoručně vyrobit. Budete se divit jak je to snadné!

Těhotenské pohádky pro děti jdou stranou, zde nepřinesl miminko čáp ani vrána.

Kanadský fotograf Patrice Laroche vytvořil během těhotenství své ženy Sandry Denis veselý příběh o vzniku jejich dítěte. Kreativní pár se fotil po celých devět měsíců a zde je výsledek.

Muž začne vhánět do břicha své vyvolené vzduch, bříško roste a roste, a když už je dost velké – exploduje. Dítě je na světě a rodiče jsou neskonale šťastní. Zazvonil zvonec a novodobé pohádky je konec.

Můžeme říci, že toto mimčo se svými rodiči nudit opravdu nebude.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.