Vyberte možnost Stránka

Představení – model tesla S 2013

Představení – model tesla S 2013
Rate this post
!AdSense – before contentPředstavujeme Vám nový model auta Tesla S 2013. Tato nová verze přináší dokonalé rozvržení váhy 50 na 50 na přední a zadní nápravu, je velice lehké, hliníkové tělo a nízké těžiště. Tesla postavila superrychlé čtyřdveřové auto.

Auto můžete koupit ve trojím provedení výkonu baterek a to 40, 60 a 85 kWh – jejich cena je potom 1 mil. Kč, 1,20 mil. Kč, 1,4 mil. Kč. Standardně dodává 19 palcová kola. Základní 40 kWh baterky dávají maximální rychlost 170 km/h a dojezd kolem 250 km. 60 kWh baterky dávají dojezd 350 km a maximální rychlost 190 km/h. Nejsilnější verze dává dojezd 500 km a maximální rychlost 210 km/h a zrychlení z 0 na 100 za pouhých 4.4 sekundy!

tesla_model_2

 

 

 

 

 

K tomu, aby jste dokázali auto rychle dobít slouží super nabíječka, která dokáže dobít baterku na polovinu výkonu za pouhých 30 minut.

 

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.