Vyberte možnost Stránka

Malování světlem – uchvátí i vás!

Malování světlem – uchvátí i vás!
Rate this post
!AdSense – before contentDalší druh umění, které dělá města hezčí! Podívejte se, na zábavnou hru se světlem a ohromující výsledek!

Philippe Echaroux je fotograf, který se rozhodl dát nočnímu městu nový vzhled. Podívejte se na roční práci a její výsledek na městských stromech a zdech v Marseille ve Francii.

Světelný projekt nazvaný „Street Art 2.0“ je zase něčím novým. Philippe vysvětluje, že ač se zdá, že jde o pouhé promítání na zeď, je za tím mnohem více. Rok práce, kdy se musel naučit jak pracovat s obrovským množstvím světla a dát vzhled, který chtěl.

Jak se vám toto umění líbí? Napište nám své názory!

Zdroj: platí-imaginaire.fr

svetelne-umeni-1 svetelne-umeni-2 svetelne-umeni-3 svetelne-umeni-4 svetelne-umeni-5 svetelne-umeni-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.