Vyberte možnost Stránka

10 prací, které dnes již neexistují!

10 prací, které dnes již neexistují!
Rate this post
!AdSense – before contentZaměstnání, které existují dnes, neexistovala před 10, 20 nebo o 30 lety. Jsou to především práce, které se týkají počítačů a internetu. A stejně tak, jako by tehdejší lidé kroutili hlavou při pohledu na naše dnešní práce, můžeme se divit i my zaměstnání, která byla tehdy zcela normální a běžná. Podívejte se na top 10 pracovních pozic, které zanikly stejně tak jako dinosauři.

Zaniknutí různých pracovních pozic má na svědomí především technický pokrok, který způsobil, že práce lampáře nebo sběrače kuželek už nebyla potřebná.

A i když možná nezaměstnaní studenti budou tvrdit opak, je to správná věc, že většina zaměstnání z minulých let už dnes neexistuje. Protože byla mnohdy vysoce nebezpečná a v mnoha případech byly zaměstnáni i samotné děti.

Jak se vám líbí již dávno zaniklé práce?

Zdroj: sharenator

 

Obsah článku

Sběrači bowlingových kuželek a koulí

zanikle-prace-1
zanikle-prace-2

 

Lidský budíček

zanikle-prace-3 zanikle-prace-4 zanikle-prace-5

 

Řezači ledu

zanikle-prace-6 zanikle-prace-7

 

Lidský radar, varující před útokem nepřátelských letadel

zanikle-prace-8 zanikle-prace-9

 

Lovci krys

zanikle-prace-10 zanikle-prace-11 zanikle-prace-12

 

Lampáři

zanikle-prace-13 zanikle-prace-14

 

Svoz dřeva

zanikle-prace-15

 

Spojovatelky

zanikle-prace-16 zanikle-prace-17

 

Získávání mrtvol jako učebních pomůcek pro studenty vysokých škol

zanikle-prace-18
Mrtvoly bylo, kvůli tehdejšímu právnímu systému, velice těžké získat. Proto si lékařské univerzity uchylovaly k jiným prostředkům, jak si mrtvoly pro své studenty obstarat.

 

Bavič dělníků v továrně

zanikle-prace-19 zanikle-prace-20

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.