Vyberte možnost Stránka

Jak by vypadaly známé osobnosti s tetováním?

Jak by vypadaly známé osobnosti s tetováním?
Rate this post
!AdSense – before contentUmělec Cheyenne Randall se rozhodl upravit fotografie známých osobností pomocí photoshopu. Výsledkem jsou potetované celebrity jako Johnny Cash, Marylin Monroe, princ William a další.

Někteří tetování milují, jiní ho nenávidí. Mnohé celebrity jsou nějakým tím tetováním ozdobené, ale ne každá známá osobnost tetování má. Proto se umělec Cheyenne Randall  rozhodl, že to změní. jeho zásahu ve photoshopu neunikl ani prezident Kennedy nebo zpěvák John Lennon.

Podívejte se, jak by vypadali známé osobnosti, kdyby byly tetované.

Které tetování se vám líbí nejvíce?

Zdroj: shoppedtattoos.tumblr.com

Obsah článku

Marilyn Monroe

tetovane-celebrity-1

 

John F. Kennedy a jeho manželka Jacqueline

tetovane-celebrity-2

 

Spock (Leonard Nimoy)

tetovane-celebrity-3

 

John Lennon

tetovane-celebrity-4

Princ William a princezna Catherine

tetovane-celebrity-5

 

Johnny Cash

tetovane-celebrity-6

 

Jack Nicholson

tetovane-celebrity-8

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.