Vyberte možnost Stránka

Legrační psí štěně s předkusem

Legrační psí štěně s předkusem
Rate this post
!AdSense – before contentNe každý pes má své vlastní webové stránky, účet na Instangramu, který má tisíce followerů. Tuna je tři roky starý pes, který již od malička způsobuje záchvaty smíchu nejen svým majitelům, ale širokému oklí. každý, kdo se na něj podívá se neubrání úsměvu.

Tuna byl nalezen jako štěně u silnice poblíž San Diega farmářem, který ho přivedl sebou na trhy, kde si ho zamilovala CourtneyDasher  (jeho nynější majitelka). Ta tvrdí, že jí Tuna učaroval nejen svým zvláštním vzhledem, ale i osobností. Silný příběh i pouto, které mezi psem a jeho majitelkou je přilákal 600.000 fanoušků z celého světa.

Výraz, který pobaví každého, si jistě zamilujete i vy!

Zdroj: tunameltsmyheart.com

vtipny-psi-predkus-1 vtipny-psi-predkus-2 vtipny-psi-predkus-3 vtipny-psi-predkus-4 vtipny-psi-predkus-5 vtipny-psi-predkus-6 vtipny-psi-predkus-7 vtipny-psi-predkus-8 vtipny-psi-predkus-9 vtipny-psi-predkus-10 vtipny-psi-predkus-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.