Vyberte možnost Stránka

Hit internetu – šikovný pes drží věci na hlavě!

Hit internetu – šikovný pes drží věci na hlavě!
Rate this post
!AdSense – before contentTo, že jsou psi šikovní je všeobecně známá věc. Nacvičené kousky s nimi jsou součástí každé talentové soutěže. Jen Gillen se také rozhodla, že bude svého psa pojmenovaného Scout také cvičit. Poznáte, v čem tkví Scoutovo nadání?

Pejsek Scout je svojí majitelkou cvičení k držení různých věcí na hlavě. Nerozptýlí ho kousek pizzy ani sladké muffiny. Skvělá rovnováha se ukazuje také při držení vázy nebo notebooku. Co bude další věcí, kterou udrží Scout na své hlavě?

Za své ,,cirkusové“ kousky dostává Scout od své majitelky psí pamlsky, má se tedy proč snažit.

Co říkáte na Scoutovo nadání? Cvičil byste svého psa také v držení věcí na hlavě? Napište na náš facebook Váš názor!

pes_se_zavazim_na_hlave_1 pes_se_zavazim_na_hlave_2 pes_se_zavazim_na_hlave_3 pes_se_zavazim_na_hlave_4 pes_se_zavazim_na_hlave_5 pes_se_zavazim_na_hlave_6 pes_se_zavazim_na_hlave_7 pes_se_zavazim_na_hlave_8 pes_se_zavazim_na_hlave_9 pes_se_zavazim_na_hlave_10 pes_se_zavazim_na_hlave_11 pes_se_zavazim_na_hlave_12 pes_se_zavazim_na_hlave_13 pes_se_zavazim_na_hlave_14 pes_se_zavazim_na_hlave_15 pes_se_zavazim_na_hlave_16 pes_se_zavazim_na_hlave_17 pes_se_zavazim_na_hlave_18 pes_se_zavazim_na_hlave_19 pes_se_zavazim_na_hlave_20 pes_se_zavazim_na_hlave_21 pes_se_zavazim_na_hlave_22 pes_se_zavazim_na_hlave_23 pes_se_zavazim_na_hlave_24

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.