Vyberte možnost Stránka

Jak vypadají ženy pod nánosy makeupu? Rozhodně hůř!

Jak vypadají ženy pod nánosy makeupu? Rozhodně hůř!
Rate this post
!AdSense – before contentDalší důkazy toho, jak mocný může být makeup! Podívejte se do neuvěřitelné fotogalerie, která ukazuje přeměny obyčejných žen!

Už jednou jsme vám ukazovali přeměny žen, které prováděl ruský umělec Vadim Andreev. Ani tentokrát nebudete věřit vlastním očím, že krásky jsou pod líčidly jen průměrnými ženami.

Nejlepší makeup proměny

makeup-1  makeup-3 makeup-4 makeup-5 makeup-7 makeup-6 makeup-8 makeup-9

Která přeměna vás šokuje nejvíce? 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.