Vyberte možnost Stránka

Takhle na své sportovní výkony nikdy nezapomenete

Takhle na své sportovní výkony nikdy nezapomenete
Rate this post

Nemusíte být žádný profesionální sportovec, abyste byl tváří lukrativního časopisu. Bohatě stačí, když budete své běžné sportovní aktivity fotografovat, poté si z vybraných fotek vyrobíte fotoknihu či fotokalendář. Posloužit to může hned dvěma způsoby.

Fotografie dokáže vizuálně oživit paměť a daný výkon si lépe vybavíme, což může posloužit i druhé věci, tím je motivace. Takže se člověk prakticky může sám motivovat. Když si někdy prohlížíme i dva roky staré fotografie, říkáme si – to byl ale výkon, proč bych to nedal znovu?

Pokud se například i účastníte různých závodů, nezůstanou takové fotografie zapomenuty a tudíž ani onen závod. Nemusíte zrovna stát na stupínku vítězů, i když takové fotografie si určitě zaslouží být vidět. V tomto případě by byla lepší volba fotokalendář.

Fotokalendáře lze zvolit stolní nebo závěsné. Možná vás bude inspirovat už tato vidina. Pokud nemáte v plánu potěšit vlastními sportovními výkony sebe, můžete potěšit své rodiče nebo vytvořit fotoknihu svým potomkům – s jejich pohybovými aktivitami. Úplně nejlepší však je, pokud sportovní aktivity podnikají rodiče společně s dětmi. Pak je to krásná vzpomínka pro děti i rodiče a radost uděláte i prarodičům.

Fit život pohromadě

Dnes je zdravý životní styl nejen IN, ale mnoho lidí si uvědomuje, že to ani jinak nejde, pokud se chtějí těšit dobrému zdraví. Takové fit fotoknihy či fotokalendáře mohou být inspirací i vašim příbuzným a těm, kdo vás navštíví.

Velmi často je využívají i maminky s malými dětmi, které chodí cvičit už s miminky. Maminky jsou samy v dobré fit kondici a vedou k pohybu už malé děti. Totéž platí pro tatínky, kteří zasvěcují do sportovního života nenásilným způsobem své malé potomky. Určitě je to skvělá možnost, jak mít tyto okamžiky stále na očích a v živé paměti. Nemusíte být žádný profík, abyste mohli mít svou knihu vzpomínek. Fotokalendář nebo fotoknihu lze jednoduše vytvořit online.

 

Zdroj obrázku: Andrew Angelov / Shutterstock.com

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.