Vyberte možnost Stránka

Ucpaný záchod nechte na profesionálech

Ucpaný záchod nechte na profesionálech
Rate this post

Trápí vás neodtékající odpad u WC? Někdy může stačit vícekrát spláchnout na prázdno, ale ne vždy to pomůže. Když jde do tuhého, zavolejte si na ucpaný záchod profíky.

Asi nás nemůže potkat větší kalvárie než ucpané záchody. Mnozí z nás je řeší pravidelně louhem ev. jinými uvolňovači odpadu. Někteří sáhnou i po struně na odpad. Když se však ucpe záchod, jde skutečně do tuhého. Mnozí z nás mají blok se vůbec do takového čištění pustit. Často též zjistíme, že problém vlastními silami nevyřešíme.

Co bývá příčinou ucpaného záchodu?

Za ucpaný záchod obvykle mohou větší spláchnuté části, které zúží či zcela ucpou průchod. Může jít o dámské hygienické potřeby, problematické jsou čisticí hygienické vlhčené kapesníky (obvykle určené pro péči o kojence). Do záchodu nám někdy upadne i košíček s vůní. Často se problém objeví, pokud se do záchodu rozhodneme spláchnout větší množství jídla. Někdy je na příčině i toaletní papír. Ať již jeho nadužívání za současného nedostatečného splachování (například kvůli různým vodu šetřícím mechanismům), ale i používaní papíru, který prostě záchody ucpává více než jiný.

Přizvěte si odborníky na čištění odpadů

Problém s ucpáním může vzniknout v různé vzdálenosti od toaletní mísy či čisticích dvířek. Ty navíc mohou chybět. Zručný domácí kutil si někdy poradí s velkým zvonem nebo instalatérským perem. Pokud si však na čištění netroufáte, nebo problém trvá či se opakuje, pomůže vám firma specializovaná na čištění odpadů Herčík a Kříž.

Ucpané domovní odpady potrápí v rodinném domě, problémy mohou způsobit i v celých bytovkách a ve firmách. Třeba pořádání keramického kroužku bez instalace odlučovače obvykle končí ucpáním odpadů. To se pak mohou ucpat odpady zcela kompletně a je nutný odborný zásah. Firma Herčík a Kříž se specializuje na čištění kanalizace v Praze a ve Středočeském kraji, ale je schopná zajistit čištění i jinde v republice. Pro čistění domovních odpadů a stoupaček má k dispozici kvalitní techniku, se kterou vyjíždí běžně do terénu 14 výkonných vozů.

Společnost má bohaté zkušenosti, protože kanalizaci vyčistila a zprůchodnila již více než 18 000 zákazníků. Pokud se problém s kanalizací u konkrétního zákazníka opakuje, nabízí firma zjištění příčinu ucpání pomocí kamerového systému. Na základě tohoto šetření je pak stanoven optimální postup opravy potrubí a zákazníkovi je sdělena i cenová nabídka na její opravu. Potrubí firma opravuje bezvýkopovými i výkopovými metodami, možné je frézování potrubí. Zajistit lze i čištění kanalizací a stok.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.