Vyberte možnost Stránka

Dárky k narozeninám za příznivou cenu

Dárky k narozeninám za příznivou cenu

Hledáte dárek k narozeninám za příznivou cenu? Kdo nemá rád nudu, určitě by neměl přehlédnout aktuální nabídku zážitků od společnosti Allegria. Právě díky Firmě na zážitky se mohou stát narozeniny Vašich nejbližší nezapomenutelnými.

Kam na dobré pivo?

Zpestřete narozeninovou oslavu Vaší drahé polovičky prohlídkou pivovaru v Praze s degustací. Vydáte se po stopách originálního piva. Projdete se po místech, kde před staletími mniši vařili pivo. Celý zážitek je doprovázen dvaceti minutovým výkladem. Během prohlídky můžete ochutnat hned několik druhů originálních piv. Všechna jsou vařena podle tradičních receptur. K popíjení piva si můžete nabídnout domácí pomazánku s topinkami. Neschází ani farmářské sýry. Domů si sebou odnesete také pivní dárek. Zcela nový svět do pivovarnictví Vám nabídne možnost natočit si svépomocí pivo. Nenechejte se dlouho přemlouvat a navštivte pivovar, který byl založen již v polovině 12. století králem Vladislavem II.

Adrenalinové zážitky za pár korun

Hledáte-li dárek k blížícím se narozeninám, ke svátku, k promoci nebo jen tak pro radost pro vášnivého nadšence adrenalinu, Firma na zážitky doporučuje načerpat inspiraci v sekci adrenalinové zážitky. Jeden z nejlákavějších adrenalinových zážitků objevíte také zde www.firmanazazitky.cz/wakeboarding-3. Wakeboarding si oblíbí především ti, kteří milují vodní sporty. Wakeboarding přináší vzrušující jízdu na velmi široké vodní lyži, které jsou taženy motorovým člunem. Vyzkoušet si můžete triky až pět metrů nad vodní hladinou. Kdo vyzkouší jednou wakeboarding, jakoby mu propadl na pořád. Jízda je naprosto bezpečná. Bezpečí klienta je chráněno plovací vestou. Na blízku Vám bude také zkušený instruktor.

Díváte-li se na svět raději z ptačí perspektivy, pak se nenechejte dlouho přemlouvat k letu helikoptérou. Proletět se můžete nad místy, která jsou Vám velmi dobře známá, i nad těma, která jste neměli možnost doposud osobně navštívit. Jemné mravenčení a nekončící dávka adrenalinu na Vás čeká již při vzletu. To, co bude následovat potom, je jen pomyslnou sladkou třešničkou na dortu.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.