Vyberte možnost Stránka

Holit, neholit? Tyto chlupaté ženy se už rozhodly!

Holit, neholit? Tyto chlupaté ženy se už rozhodly!
5/5 - (1 vote)
!AdSense – before contentDnešní společnost je nakloněná spíše hladké pokožce, přesto existují výjimky, které chtějí zpět svou přírodní stránku. Podívejte se, jak by mohla dopadnout vaše žena!

Pokud neustále řešíte, že vaše partnerka používá vaší žiletku a vypotřebovává holící gel, pak možná se svým “remcáním“ přestanete! Následující fotografie mohou zastánce hladkých ženských podpaží dost vylekat!

I když v poslední době přibývá názorů, že chlupaté ženské podpaží je přirozené, krásné a hygienické. Rozhodnutí, zda holit či neholit je na každé ženě.

Fotograf Ben Hopper vytvořil sérii fotografií nazvanou “Přirozená krása“ a tímto se stal propagátorem neoholených podpaží. Prohlašuje, že holení je nepřirozené a ukazuje rozdíl mezi módní krásou a krásou přírodní.

I když je neoholené ženské podpaží zvláštní, bude právě vás toto zvláštnost přitahovat.

Co si o neoholených podpažích myslíte vy?

Zdroj: therealbenhopper.com

chlupy-1 chlupy-2 chlupy-3 chlupy-4 chlupy-5 chlupy-6 chlupy-7 chlupy-8 chlupy-9 chlupy-10 chlupy-11

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.