Vyberte možnost Stránka

80 dědeček jako model! Na mole zářil a zastínil své o dekády mladší kolegy!

80 dědeček jako model! Na mole zářil a zastínil své o dekády mladší kolegy!
Rate this post
!AdSense – before contentMódní přehlídky jsou většinou přehlídkou oblečení a také stále mladších modelek a modelů. Většinou.

Na módní přehlídce čínského Fashion Weeku totiž zářil model Wang Deshun – 80letý herec a umělec.

Nenechte si jeho profesionální výkon ujít!

Wang Deshun se okamžitě stal nejžhavějším dědou celé Číny. Jeho charisma a vysportované tělo zastínilo mnohem mladší modely!

„Je to o stavu mysli. Není to o věku.“, říká Wang.

Nicméně, jeho pozitivní postoj k životu je jen jedna strana mince. Akční děda také uznává, že svůj význam mají i denní procházky trvající více jak tři hodiny.

80-year-old-model-grandpa-china-wang-deshun-8-581de8dbeb59a__700 80-year-old-grandpa-tries-modeling-for-the-first-time-and-totally-slays-his-runway-debut-581df6a348b0b__700 80-year-old-model-grandpa-china-wang-deshun-1-581de8c1631d6__700 80-year-old-model-grandpa-china-wang-deshun-3-581de8ca55c10__700 80-year-old-model-grandpa-china-wang-deshun-5-581de8d2343ea__700

Čtěte také: 

Tenhle děda má pravděpodobně více stylu než vy!

60 muž se stal hipsterským modelem poté, co si nechal narůst plnovous

25 stylových seniorů dokazuje, že věk je opravdu jen číslo

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.