Vyberte možnost Stránka

11 způsobů, jak ozdobit své vousy

11 způsobů, jak ozdobit své vousy
Rate this post
!AdSense – before contentPierce Thiot a jeho manželka Stacy Thiot vytváří bizardní fotografie Piercových vusů, které v sobě udrží opravdu různé věcičky. Podívejte se na vtipné fotografie v naší galerii.

Holící strojky, lízátka, špagety, děštníky do koktejlů, tím vším je schopen Pierce Thiot zdobit své vousy. Originální nápad přišel ve chvíli,kdy si Pierce do svých vousů odložil tužku. Od té doby zažal do svých vousů strkat různé věci a fotografie pak zveřejňoval na svém Instangramu a Tumblr.

Jak se vám nápad líbí? Inspirovalo vás to ke zdobení svého vlastního plnovousu? 

Zdroj: Tumblr | Instagram

veci-ve-vousech-1 veci-ve-vousech-2 veci-ve-vousech-3 veci-ve-vousech-4 veci-ve-vousech-5 veci-ve-vousech-6 veci-ve-vousech-7 veci-ve-vousech-8 veci-ve-vousech-9 veci-ve-vousech-10 veci-ve-vousech-11 veci-ve-vousech-12

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.