Vyberte možnost Stránka

Velikost penisu u muže – Je malý penis opravdu problém?

Velikost penisu u muže – Je malý penis opravdu problém?
Rate this post

Všichni muži to probírají a všechny ženy to řeší. Jak ho má velkýho? To je otázka, která padne snad na každém dámském posezení. Velikost penisu je oblíbeným tématem i u mužů. Často, po pár skleničkách něčeho tvrdšího, přijde řada i na ‘’měření’’. Je velikost penisu opravdu tak důležitá?

Oblíbené rčení, že i s malým kašpárkem jde zahrát velké divadlo je především pomyslnou záchranou těch, kteří mají penis malý. Je to ulehčení osudu těch, kterým příroda moc nenadělila. U žen platí, že 15 cm není moc, přesto může být sex stále ještě kvalitní. Ale co menší míry a ty, které se pohybují okolo čísel 10 a méně? Mají takový muži vůbec šanci na dlouhodobý vztah?

Obsah článku

Zajímavost o penisu z historie

Je až s podivem, že ve starověkém Řecku to bylo s velikostí penisu přesně naopak. Ideálem byl totiž penis malý. Proto mají řecké sochy vypracované tělo, ale penis v poměru k tělu zanedbatelný, byl to totiž ideál tehdejší krásny. Naopak satyrové a podobní bůžkové, kteří se netěšili oblibě jsou zobrazování s penisy velkými = ošklivými. A o pár století později se mohou muži utlouct, aby měli penis větší.

Co si o délce penisu myslí ženy?

Internetové diskuze se jen hemží různými názory žen na malé kašpárky. Zvláště velké debaty se strhnou právě v případě, že jedna žena řeší to, že její nový objev má malý penis a co má dělat. Ženy jsou citlivé a dokáží milovat různé muže, ale také jsou vášnivé a chtějí sex. Pokud muž nedokáže ženu uspokojit, není příliš velká šance, že vztah bude klapat. Je to tvrdé, ale je to realita. Proto by měli muži, kteří mají malé penisy svůj tělesný problém řešit. Snad se obrnit i trpělivostí, pokud chtějí najít tu, která dá přednost všemu ostatnímu před sexem.

Psali jsme také: 5 tipů na lepší erekci

Video – Chtějí ženy velký penis?

10-9-8-7-6-5 cm a co dál?

Méně centimetrů už není nazýváno malým penisem. 4 a méně cm je označování mikropenis. Muži, kteří mají takto malé vybavení to mají těžké, přesto nemusejí zoufat. Existují typy žen, kterým takto malý penis vyhovuje, i když je v dnešní době poměrně ‘’fuška’’ jejich nalezení. Kromě toho však lze mikropenis zvětšit. Existují 3 různé cesty, které vám pomohou zajistit mnohem lepší sexuální zážitek i zvednout pošramocenou psychiku.  Ani jedna nezaručí závratně velký rozdíl, ale každých pár cm navíc je ceněno.

Přečtěte si jak si svůj penis zvětšit cvičením

Jak svůj penis zvětšit?

1. Jako vše i zvětšování penisu není levnou záležitostí. Přesto existuje možnost, která je zadarmo. Jedná se cviky na zvětšení penisu, které jsou dostupné na internetu. Cvičení je však dlouhodobá záležitost a výsledky se neobjeví ihned. Dlouhodobé cvičení může penis zvětšit až o dva cm.

2. Prášky. Ano, v dnešní době nic neobvyklého. Doplňky stravy, které ovlivňují také velikost penisu. Za tuto cenu si už ovšem něco připlatíte. A výsledky jsou rychlé a viditelné.

3. Operativní zákrok v sobě nese svá rizika, přesto ho muži podstupují. nejčastěji hrozí problémy s erekcí. Úspěšnost je vysoká a výsledek je viditelný.

Přečtěte si další možnosti zvětšení penisu v našem článku: http://www.muzskystyl.cz/zvetseni-penisu/

Jste spokojený s velikostí svého penisu?

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!