Vyberte možnost Stránka

5 tipů na zaručené zlepšení erekce + TAJNÝ trik!

5 tipů na zaručené zlepšení erekce + TAJNÝ trik!
4.5/5 - (11 votes)

Chcete erekci tak silnou, že byste s ní mohli sekat dříví? V tom případě si nenechte ujít naše tipy na zlepšení erekce! Jejich dodržováním se dostaví výsledky až nečekaně brzy.

Přemýšleli jsme, co vám nadělit ještě před Vánoci? Pak nás to “trklo“! Silnější erekce je věc, která se hodí, hodit bude, a když se to tak vezme, nikdy se hodit nepřestane! 

Sepsali jsme několik bodů, ve kterých konečně prozradíme všem mužům, jak si zlepšit skóre v posteli. Jasně a stručně k maximálními výkonu přes 5 tipů a jeden tajný trik!

Obsah článku

Aby bylo všechno ve vašem (sexuálním) životě na MAX!

Upřímně, od prvního zásunu, je to pro každého chlapa nikdy nekončící boj – zajistit si pevnou erekci, vydržet co nejdéle a mít dostatečnou velikost nádobíčka, to jsou základní kameny, bez nichž se ženské spokojenosti nedočkáte.

Pro někoho vede cesta přes děsivé chirurgické zákroky, jiný se svěří do rukou léčitelů. Jsou i tací, kteří se na to prostě a jednoduše vykašlou.

Ti, kteří nechtějí házet svojí “flintu“ do žita a ti, kteří ví, že zlepšovat je třeba stále, mohou zkusit naše tipy i dát na jedno TOP SECRET doporučení!

Psali jsme: Lze zvětšit penis cvičením?

5 tipů pro silnější, větší a delší erekci

1. krok – Přidusit

Vydržet déle je pro některé chlapy, zvláště s těmi hodně sexy slečnami, neskutečně náročné. Co dělat, když se vám do postele dostane dokonalá žena? Zavřít oči? A nechat si ujít tu nádheru? Otupit se alkoholem? A získat tak poloviční zážitek? Ne! Vy jen musíte svému nádobíčku trochu snížit citlivost. Stačí k tomu gumová ochrana nebo speciální kroužek (může být i vibrační) na penis.

Erotické pomůcky pro muže nejsou nic zvláštního, děsivého ani úchylného, i když vakuové pumpy trochu děsivé jsou. Kroužek z plastu či gumy si jednoduše připnete ke kořenu penisu a ten lehce/více uzavře krev, čímž se erekce prodlouží a stane silnější. Použití jednoduché, jen to nepřehnat. (Problém nastává, jakmile začne vaše nádobíčko modrat.)

Penis a banán jsou si velmi podobné nejen tvarem

Penis a banán jsou si velmi podobné nejen tvarem

Nenechte si ujít další zajímavé informace: Erektilní dysfunkce na cus.cz

2. krok – Držet pozice

Sexuální polohy dělají sex dobrým, lepším a orgasmickým. V jejich výběru buďte pečliví. Některé polohy dokáží penis velmi dobře prokrvit, a tím tak znásobit jeho tvrdost. Jiné pozice jsou ideální k držení kontroly nad vyvrcholením. Nejvíce vzrušující polohy si nechte nakonec, když si bez ostudy budete moci dovolit vyvrcholit.

Misionář a poloha zezadu nabízí nejlepší prokrvení intimních částí, tedy nejsilnější erekci.

3. krok – Šetřit síly

Při sexu jedete každou chvilku naplno? Prr! V posteli je i ona, přenechte někdy otěže jí. Pokud z vás bude pot téct proudem, nebudete moci popadnout dech a ani se pořádně ohnout, je jisté, že vaše erekce bude tvrdá asi jako houbička na mytí nádobí! To přece nechcete!

Každý muž má své fyzické limity, a ty by měl dobře znát. Nezavírejte před svou sexuální kondičkou oči, ona to také dělat nebude. A pak vám zbudou právě jen ty oči pro pláč a pravá ruka. 

Psali jsme také: Zvětšení penisu – jak na to

4. krok – Nervozita stranou

I když se to nezdá, vaše erekce je ovlivněná vaším mozkem. Pokud bude mozek nervózní, penis se nejdříve scvrkne a pak zaleze až do břicha, jako když skočíte do ledové vody. Nevíte, jak svou nervozitu ukočírovat? Obavy z toho, že bude až moc rychle, že ho máte až moc malého, až moc měkkého jsou zvláště u nových postelových známostí z části přirozené. Aby sex nedopadl katastrofou, chce to být co nejvíce v pohodě.

Proti nervozitě trénujte pravidelnou souloží. Více žen znamená více sebevědomí a méně trapných okamžiků, kdy vám zčistajasna klesne.

5. krok – Žijte zdravěji než doposud

Každý zná zásady zdravého životní ho stylu. Nekouřit, nechlastat, cvičit, dodržovat pestrý jídelníček. A každému je také jasné, že s dobrým fyzickým stavem jde ruku v ruce i kvalitní sex (tvrdá erekce, dlouhá výdrž).

Je to na vás, do jaké míry přijmete zásady zdravého životního stylu za své. Víc k tomu netřeba psát.

Video s tipy na zvětšení penisu

 

Čtěte také: Definice slova erekce na Wikipedii

A nyní ten slibovaný tajný tip!

Ne že by vám z toho nic nepomohlo, ale chcete účinky zlepšení erekce zmaximalizovat co nejvíce to jde? Všichni jsme stejní! Zamířit za odborníky není od věci, ale komu by se chtělo na vyšetření k tomu postaršímu doktorovi, aby vám předepsal potřebné léky? Navíc, chemie je stále jenom chemie.

My doporučujeme doplňky stravy (nikoliv léky), které nemají žádné vedlejší účinky a jejich složení je většinou z přírodních látek. Takových přípravků je více, ale odzkoušeny máme tablety Zerex. Zde se o nich dozvíte více a nebo se podívejte přímo v internetovém obchodě.

ZOBRAZIT V OBCHODĚ

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!