Vyberte možnost Stránka

Nákupy na Aliexpressu jsou výhodné a mohou být ještě výhodnější!

Nákupy na Aliexpressu jsou výhodné a mohou být ještě výhodnější!
Rate this post
!AdSense – before contentBerete výhodné nákupy jako sport? Jako výzvu? Pak vám určitě nemusíme představovat Aliexpress, který je známý svou obrovskou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Zjistěte, jak se dají nákupy na Aliexpressu udělat ještě zajímavějšími z pohledu možnosti celkové úspory.

Na Aliexpressu se ceny stejných produktů jako u českých e-shopů liší i v řádech desítek procent. Jako nakupující tam najdete vše!

Možná i proto se obchod Aliexpress dostal do hledáčku portálu Plná peněženka, jenž nabízí svým registrovaným uživatelům procenta zpět z provedených nákupů.

Nejvýhodnější den v roce na nákupy na Aliexpress

Na Aliexpress.com můžete pořizovat vše potřebné po celý rok. Většinou se dá narazit na super nabídky, kdy doprava bývá zcela zadarmo a samotný produkt pak stojí opravdu jen pár korun. Může to být ještě lepší! V den svátku nákupů na Aliexpress lze nakoupit ještě o něco výhodněji, než po zbytek celého roku.

Chcete nakoupit elektro, šperky, módu či vybavení do své chlapské domácnosti? V rámci Aliexpress day získáte až 50% slevu!

Navíc v rámci velké slevy dostanete i garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. (Aliexpress uvolní vaše peníze až teprve po tom, co své zboží v pořádku převezmete.)

Na nákupu můžete navíc ještě vydělat. Jak na to?

Vydělávání nakupováním je jednoduché jako nakupování samotné. Stačí jen jedna registrace na cashback portál Plná peněženka a pak už budete za každý nákup (nejen) na Aliexpressu získávat 5 % z celkové ceny z nákupu zpět.

cashback

Jste pravý shopaholic? Začněte na své vášni a závislosti vydělávat. Foto: www.plnapenezenka.cz

Dny, které nákupům přes Plnapenezenka.cz přejí

Zapište si tyto data do diáře!

11. listopad –  Aliexpress day

15. – 16. listopadu – doprava zdarma na Českých e-shopech

25. listopad – “Black Friday“ (výrazné slevy)

Ať už se rozhodnete nakupovat v některý tento datum, nebo kterýkoliv jiný den v roce, nezapomeňte se přihlásit na svůj účet na Plné Peněžence, a vydělat si tak díky svému nákupu až 15 % z celkové útraty zpět.

Na Plnapenezenka.cz na vás čeká více než 400 e-shopů.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.