Vyberte možnost Stránka

Fotografování selfie – Proč je to se selfie tyčí vždycky lepší?

Fotografování selfie – Proč je to se selfie tyčí vždycky lepší?
Rate this post
!AdSense – before contentFotíte selfie a chcete, aby za něco fotka stála? Vysvětlím vám, proč je selfie tyč nutnost každého moderního chlapa!

Jako každému trendu, i tomuto jsem poměrně dlouho odolával. Svou první tyč jsem si tak pořídil teprve letos na dovolené, kdy jsem byl pouze se svou přítelkyní a neměl nás tak kdo fotit ve všech těch “naprosto přirozených“ pózách u palmy, na přídi lodi nebo při skoku do moře.

Musím říct, že na svou prodlouženou ruku jsou si velice rychle zvyknul a později se bez ní na krok nehnul. 

Jenže, jak to bývá, když něco hodně používáte, ostatní si toho všimnou a chtějí také. Ani bych nečekal, že si mí přátelé koupí něco vlastního, tudíž se má tyč stala tyčí “pro všechny“. Jednou posloužila tomu, po druhé zas tomu. A teď už ani nevím, kdo a kde praktickou selfie tyč má!

Fotky bez selfie tyče? Noční můra fotografa

Když za mnou v rámci prodlouženého víkendu přijela rodinka, byl jsem nadšený! Tak dlouho jsem je všechny neviděl a byl rozhodnutý dopřát svým blízkým program nabitý poznáváním a zábavou. Mobil jsem měl v kapse, a tak jsem se těšil, že je při jejich úžasu a všech těch úsměvech budu fotit.

Narazil jsem už při první hromadné selfie fotce. Bez své (kdesi zapomenuté) selfie tyče jsem neměl šanci všechny do objektivu natěsnat. 

Nikdy nenatáhnete ruku natolik, aby foťák zabral všechny a ještě okolí. Ne vždy také potkáte někoho, kdo by vás mohl vyfotit. Společné selfie fotky tak budou buď v hrozné obsahové kvalitě, nebo budou skvělé, ale vy na nich nebudete.

Možnost prodloužení ruky zkrátka bude chybět!

Přátelé a vy všichni ostatní, pořiďte si svou selfie tyč u JHMobil!

Už jsem vzdal své pokusy najít tyč na focení a rovnou jsem začal hledat nějaký ten prověřený e-shop, kde bych nakoupil za rozumnou cenu a třeba i s nějakou tou výhodou (více než 7 000 produktů skladem, garance originality zboží, nad 1 800 koron doprava zdarma, ucelený sortiment dílů a příslušenství pro mobily na jednom místě…). Našel jsem obchod JHMobil.cz, kde mají selfie tyč v různých provedeních s připojením přes bluetooth/kabel. Některé modely měly dokonce LED osvětlení a zrcátko.

Já, jako velký stylař a pozér, jsem samozřejmě sáhnul po luxusní tyči s koženou rukojetí!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.