Select Page

Udělejte si potisk, jaký se vám líbí nebo potřebujete

Udělejte si potisk, jaký se vám líbí nebo potřebujete
Udělejte si potisk, jaký se vám líbí nebo potřebujete
Hodnocení

S potisky se setkáváme na nejrůznějších věcech, ať už v domácnosti, v zaměstnání, ve volném čase… Stylů, způsobů potisku i účelů, za jakým jsou určeny je nespočet. Někdo chce vyrábět potisky na zakázku, jiný jej potřebuje ve své společnosti pro výrobu reklamních předmětů, jiný chce zase opakovaně připravovat svým blízkým a přátelům upomínkové předměty, překvapení a podobně.

Vytvořit potisk může zvládnout každý, stačí mít kvalitní a dostatečně výkonný termolis.

Co vše si můžete potisknout

Termolis na potisk umožňuje zhotovit trvanlivý nápis, obrázek, znak na mnoho předmětů. Jmenujme např. oblíbené hrnky, 3D kryty a pouzdra na mobilní telefony nebo tablety, také přívěšky, ale i talíře, dlaždice, žulu, hodiny, puzzle, skleněné rámečky a jiné věci mající atypický tvar. Ty, které jednoduše nejde potisknout s použitím plochých lisů.

Multifunkční lis zhotovuje potisk sublimační metodou. Díky odsávači, který zajišťuje odvod vzduchu vzniká vakuum. V něm jsou předměty přitisknuty přes tepelně odolný silikon, jež chceme potisknout, k podložce. Lis disponuje dvěma topnými deskami, přičemž mohou pracovat najednou, nebo každá samostatně. Díky multifunkčnosti je možné ve stejném čase tvořit více potisků na předměty jiných tvarů.

Obsluha je snadná, nápomocné jsou LCD hodiny a termostat pro nastavování času i teploty. Topná deska v provedení non-stick je pokryta teflonem, což zamezuje připečení materiálu, na který tisk provádíme. Aktuálně navíc tento multifunkční lis zakoupíte se slevou 20 %.

Pro dokonalé potisky mnoha tvarů, barev slouží kvalitní řezací plotry i řezací kreslící plotry. Umí zhotovit dokonalé polepy, které ořežou podle obrysů. I ty můžete sehnat s výraznou slevou. Stačí prohlédnout si jejich nabídku na stránkách termolisy.cz, kde pořídíte i termolisy, o nichž jsme mluvili výše v článku. Zhotovit potisky nebylo nikdy tak snadné a dostupné. Přesvědčte se sami.

 

About The Author

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!