Vyberte možnost Stránka

Pracujete s vysokozdvižným vozíkem? Dbejte na jeho pravidelný servis

Pracujete s vysokozdvižným vozíkem? Dbejte na jeho pravidelný servis
Rate this post
!AdSense – before contentMáte sklad? Pak je bezproblémový chod vysokozdvižného vozíku nutnost! Zjistěte vše potřebné o servisu manipulační techniky.

Pro fungování skladu je správný chod vysokozdvižného vozíku nezbytný. Chcete-li předejít komplikacím, ztrátě času i peněz a otravnému řešení souvisejících potíží, pak dbejte na pravidelné servisování své pracovní techniky. Vyplatí se to!

Porucha VZV způsobí výpadek činnosti vaší firmy i zbytečné náklady z hlediska času i financí. V důsledku defektu navíc můžete ohrozit i spolupráci se svými obchodními partnery. Neriskujte to. 

Prevencí před defektem techniky a s tím spojenými problémy je pravidelná údržba a kontrola všech částí. Obraťte se na profesionály, ti už se o skvělý stav vašich pracovních strojů a zařízení postarají!

Opravy VZV od DESTA SERVIS TĚŠETICE

Chcete předejít defektům své techniky nebo jsou už nějaké opravy zapotřebí? Ať tak či onak, v obou případech je třeba kontaktovat specializovanou opravnu. Nemáte-li žádný kontakt, jeden prověřený vám dáme. Jde o tuzemský VZV servis s tradicí.

Společnost DESTA SERVIS TĚŠETICE funguje již od roku 1995 a svou činnost zaměřuje na autorizovaný záruční i pozáruční servis vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky. Celý tým zkušených mechaniků se už o vaše stroje a jejich skvělou “kondici“ postará.

Kromě servisních a opravářských služeb nabízí tato firma také prodej nových VZV od oblíbených značek Cesab, Baoli, Balcanacar či Desta.

vzv-olomouc
Servis VZV Olomouc zajistí vše pro správný chod vaše pracovní techniky.

Komplexní péče o pracovní stroje

Ve zmíněné firmě se postarají o každoroční povinnou prohlídku vašich pracovních vozíků, pravidelnou kontrolu i případnou opravu. Mechanici jsou proškolováni v rámci odborných vzdělávacích kurzů, čímž jsou schopni zajistit takový stav vašich VZV, jenž odpovídá tomu zákonem stanovenému.

Obraťte se na DESTA SERVIS TĚŠETICE ohledně:

  • montáže nebo revize plynového zařízení
  • přestavby motorů na LPG nebo na naftu
  • opravy převodovek výrobců Balcanacar, Desta a motorů Zetor
  • zaškolení nového řidiče manipulační techniky
  • prodeje starších, repasovaných nebo zcela nových vozíků a pneu na ně

Všechny informace jsou k dispozici na stránkách servis-vzv-olomouc.cz

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.