Vyberte možnost Stránka

Jak můžu přidat, změnit nebo odebrat způsob platby za reklamy na Facebooku? Návod.

Jak můžu přidat, změnit nebo odebrat způsob platby za reklamy na Facebooku? Návod.
Rate this post
!AdSense – before contentV tomto článku se dozvíte, jak můžete zobrazit, přidat, změnit nebo odebrat způsob platby za reklamy na vašem Facebooku.

Zde je stručný návod:

1) Přejděte do správce reklam – zadáte buď do adresního řádku na FB „Správce reklam“ (viz. obr.) nebo zadáte do tuto url do Vašeho
prohlížeče:
https://www.facebook.com/ads/manage

Způsob platby Facebook.

2) Klikněte na Fakturace.

3) Vyberte dále Způsob platby. Poté budete vyzváni k zadání hesla k Facebooku.

4) Vpravo nahoře zvolte možnost Přidat způsob platby – viz. obr.

způsob-platby-2

5) Vyberte způsob, který chcete přidat, vyplňte údaje a pak klikněte na Odeslat.

Tímto způsobem jste přidali způsob platby a bude možné přidávat nové kampaně. Nejrychlejší způsob je přidání kreditní karty. Facebook má určitá omezení, ze začátku nemůžete denně utratit např. více jak 1000 Kč, ale postupně, pokud dojde vždy ke srovnání platby, tak tyto limity zvedá. Přidanou kreditní kartu můžete také kdykoliv odebrat v sekce.

Čtěte také – jak přidat správce Facebook stránky nebo jak zrušit FB účet.

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.