Vyberte možnost Stránka

Stohovací přepravky vám nejenom v obchodě nastolí pořádek

Stohovací přepravky vám nejenom v obchodě nastolí pořádek
Rate this post

Sklad, dílna, ale i obyčejný obchod. Všechny tyto provozovny v první řadě musí být přehledné, a to jak pro jejich provozovatele, tak pro jejich zákazníky. Jinak se v nich ztratíte. A vaši zákazníci také. 
Předpokladem přehlednosti je mimo jiné pořádek. Ten vám pomohou nastolit například speciální stohovací přepravky. Ty totiž zdaleka nemusí sloužit jen k přepravování zboží, ale i k jeho skladování. Navíc je pro jejich nízkou váhu můžete snadno přemísťovat. A samozřejmě stohovat na sebe, čímž zároveň ušetříte i hodně místa.

Schoeller Allibert evropský lídr v inovacích

Jedněmi z nejkvalitnějších přepravek zásobuje trh s obalovými materiály společnost Schoeller Allibert, jež plastové obaly nejenom vyrábí ale i navrhuje déle než padesát let. Veškeré výrobky, které opouštějí její výrobní linku, jsou navíc plně recyklovatelné. Společnost je tak známá nejenom výrobou, ale i inovacemi plastových obalů. Jejich hlavním poselstvím není tedy jen prodej logistických a skladovacích boxů, ale také velký zájem o ekologický a především udržitelný rozvoj. Proto jsou jejich produkty vyráběny tak, aby vydržely dlouhá léta používání a byly snadno opravitelné.

Klt a Euroclick stohovatelné přepravky

Z portfolia společnosti bychom vás rádi upozornili především na přepravky řady KLT-VDA, které jsou ideálním produktem pro průmyslovou a automobilovou oblast. Ty se vyrábějí různých rozměrech – všechny velikosti je samozřejmě možné stohovat. Největšímu zájmu se ovšem těší stohovatelná přepravka Euroclick. Prostřednictvím tzv. clickboosterů můžete prakticky regulovat její vnitřní prostor a také barevně odlišit účelovost dané přepravky. Není divu, že tento výrobek získal také prestižní světové ocenění WorldStar Packaging Award. Nesmíme opomenout také oblíbené euro přepravky. Jde o nadmíru univerzální výrobek. Vyrábí se v mnoha variantách. Využijete je v zemědělství, automobilovém průmyslu, potravinářství stejně jako v maloobchodě.

Vybavení do každé provozovny

V nabídce společnosti ovšem najdete spoustu dalších zajímavých výrobků, jako jsou velkoobjemové a skládací paletové kontejnery, plastové palety, nápojové přepravky, přepravní vozíky, kbelíky atd. Zkrátka vše, bez čehož se ve své provozovně neobejdete.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš pohodlně poslouchat hudbu doma i na cestách? Stylová sluchátka Apple AirPods jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.