Vyberte možnost Stránka

Jak se “poprat“ s konkurencí?

Jak se “poprat“ s konkurencí?
Rate this post
!AdSense – before contentChcete vědět, jak dosáhnout na trhu přední pozice? Jak vyzrát nad konkurencí? Cenné informace získáte na webu MotivP!

Snažíte se, aby si vaše firma vedla na trhu co možná nejlépe? Přesto však trochu tápete a nevíte, jaké kroky povedou k úspěchu? Odpovědi, jak na osobní i firemní rozvoj, získáte na konferenci!

 

Konference, jako nástroj pro osobní i firemní růst!

Odborné konference jsou vzdělávacím nástrojem zejména pro vedoucí zaměstnance firem a jejich manažery. Získané informace se mohou stát základním kamenem pro rozvoj celé firmy a stavbu nové strategie.

Má být vaše firma konkurence schopná? Odpovědi, jak na to, se dozvíte ze konference Konkurenční výhoda! Dostanete cenné informace pro svůj byznys od zkušených odborníků dané oblasti. Zajistíte si nejen teoretické znalosti, ale také postřehy z praxe a osobní zkušenosti řečníka.

 

Když účast na konferenci nevyjde?

Nejen teoretické znalosti, ale také osobní zkušenosti přednášejících pomohou k vašemu vlastnímu růstu. Ty nejhodnotnější zprávy se lze dozvědět jen na těch nejprestižnějších konferencích. Ty jsou však ve většině případů pořádány pro významné společnosti nebo jsou volná místa na ně ihned vyprodána. Naštěstí existuje i další možnost, jak si naučné přednášky poslechnout!

 

Vzdělávací a poradenská společnost MotivP

Ať už vám z jakéhokoliv důvodu nevyšla účast na konferenci, není nutné o důležité informace zcela přijít. Možností, jak si zajímavé přednášky poslechnout, je web motivp.com, kde najdete více jak 1 600 záznamů z různě zaměřených konferencí z celé České republiky.

Na webu MotivP si jednoduše najdete záznam, který vás zajímá, a to podle názvu konference nebo podle jména daného řečníka.

Veškeré záznamy a videa z jednotlivých konferencí můžete shlédnout kdykoliv se vám zachce, a to zcela zdarma. Stačí se pouze zdarma zaregistrovat na stránkách motivp.com a poté už jen vybrat přednášky, které vás zajímají a posunou váš profesní vývoj opět o něco dál.

 
Vzdělávejte se online! MotivP.com vám přináší záznamy neprestižnějších konferencí!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.