Vyberte možnost Stránka

Vdechněte starému plechu nový život! Zjistěte, jak probíhá renovace veteránů!

Vdechněte starému plechu nový život! Zjistěte, jak probíhá renovace veteránů!
Rate this post
!AdSense – before contentMáte ve své garáži zrezivělou vzpomínku na kdysi krásný historický automobil? Nenechte tuto památku umřít, vdechněte jí nový život!

Stojí vám ve vaší garáží nebo na dvoře veterán nebo spíše jeho nepojízdné zbytky? Pokud je vám líto zrezivělé plechy, i přes stálé výčitky ze strany manželky, vyhodit, máme pro vás tip, jak tuto situaci vyřešit. Nechte si z nehodnotného zbytku autodílů vytvořit krásné a hlavně pojízdné historické vozidlo, kterým se budete vy i vaše manželka rádi chlubit!

 

Obsah článku

Komu svého veterána svěřit?

Ne každý autoservis Brno se zabývá kromě klasických oprav moderních aut také renovací veteránů. Nemusíte se však děsit dlouhým hledáním toho správné servisu, Autodílny Kočer s.r.o. se dlouhodobě specializují nejen servis moderních automobilů, v jejich nabídce služeb naleznete také renovaci historických aut a motorek.

 

Renovace veteránů v Autodílny Kočer

Potřebujete pouze částečnou opravu historické motorky nebo chcete kompletní renovaci historického automobilu? V Autodílny Kočer se můžete spolehnout na profesionálně odvedenou práci. Karosářská práce, repasování všech dílů, opravy motoru či převodovky a podvozku není žádným problémem. Dále si můžete nechat svého historického miláčka znovu nalakovat, pochromovat, pozinkovat či vytvořit nové čalounění interiéru.

Nevěříte v profesionalitu odvedené práce? Nechte se přesvědčit fotogalerií, která zachycuje nejdůležitější kroky procesu renovace automobilu.

Přeměna starého plechu na krásný historický vůz!

renovace-1

Staré plechy vypadají, jako by už nikdy neměly být součástí krásného vozu.

renovace-2

Zrezlá hromada “čehosi“ se pod rukama profesionálů rychle mění.

renovace-3

Červené nalakování dává tušit, že výsledek bude dokonalý!

renovace-4

Připraven k odvozu spokojeného majitele.

 

Cena za renovaci

Stejně tak jako kvalita práce vás jistě bude zajímat i cena. Ta se liší v závislosti na typu automobilu, náročnosti renovace. O finálním částce také rozhoduje, zda zákazník má vlastní náhradní díly.

Vzpomínka v podobě fotodokumentace

Přeměna vašeho historického vozidla či motorky bude zachycená v podobě fotografií, které dostanete na CD. Můžete si tak projít každý krok renovování a zavzpomínat si na to, když byl váš veterán ještě starým nepojízdný plechem.

 

Koupě veterána

Toužíte po historickém vozidle? Pokud si nevíte rady s výběrem, i v takovém případě kontaktujte Autodílny Kočer. Jako laik ve světě veteránů jen stěží poznáte, zda si kupujete vůz, který je k renovaci vhodný, zda je cena přijatelná apod. Odborníci autoservisu vám pomohou s výběrem, nákupem a následně pak můžete využít jejich služby renovace veteránů Brno.

 
Neztrácejte čas podomácku dělanou renovací! Svěřte auto do rukou servisu Autodílny Kočer a brzy si užívejte pojízdného a krásného veterána!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.