Vyberte možnost Stránka

Vítězem pracovních jednání? Díky našim tipům to budete vždy jen vy!

Vítězem pracovních jednání? Díky našim tipům to budete vždy jen vy!
Rate this post
!AdSense – before contentČeká vás jednání? Důležité je udělat nejen dobrý dojem, je třeba být také všímavým, držet se pravidel a umět tu hru ‘’hrát’’! Díky našim tipům zjistíte, jak se naučit jednat efektivně a být vždy vítězem!

Ještě před tím než na jednání půjdete, připravte si strategii, promyslete si své názory a cíle a také si zjistěte vše o dotyčné společnosti. Jaké má zisky, jak dlouho na trhu působí, jaká je její pověst apod.

 

Přirozeně, sebejistě, držet jednání ve svých rukou!

Vaše protistrana bude připravená stejně tak jako vy vyhrát, získat vše! Je tedy důležité nedat na sobě nic znát a především svou strategii si nechávat pro sebe. Vaše chování by nemělo plně ukazovat, o co vám jde. V opačném případě může být vaše příliš okaté vyjednávání zneužito druhou stranou.

 

Techniky a dovednosti, které vám pomohou dosáhnout svého!

Znát techniku efektivního vyjednávání není rozhodně na škodu! Poznat situace, kdy lichotit, jak povzbudit, přesto nebýt nijak podlézavý, to umí jen skutečný profesionál! Být vyjednávačem sebejistým a ve svém chování přirozeným, to chce zkušenosti a dobrého učitele! Tím může být Vojtěch Bednář, který vede nový virtuální kurz vyjednávání.

 

Kurzy vyjednávání – Pomohou vám vyhrávat!

V případě, že nejste namáte talent od přírody vyjednávat, pak můžete tuto schopnost získat a rozvíjet díky kurzu vyjednávání.

 

Naučíte se:

  • jak vyjednávat, základní strategie

  • jak se na jednání připravit

  • jak argumentovat a bránit se

  • jak řešit vyhrocené situace

  • jak vyhodnocovat jednání

 

Kurz vás připraví na různé situace vyjednávání. Osvojíte si různé techniky a typy vyjednávacích strategií. Díky kurzu všechny potřebné dovednosti, které vás dovedou k úspěchům nejen při pracovních jednání, ale také při jakékoliv komunikaci.

Význam kurzů je důležitý nejen pro stále se sebezdokonalování, úspěšným projitím získáte další zkušenosti, které můžete použít při hledání nové práce!

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.