Vyberte možnost Stránka

Dlouhodobý pronájem aut je výhodný po všech směrech – Zkusíte to?

Dlouhodobý pronájem aut je výhodný po všech směrech – Zkusíte to?
Rate this post
!AdSense – before contentUž máte dost cestování veřejnou dopravou? Chcete využívat výhod spojených s autem, jenže na nákup nemáte dostatek financí? Vhodným řešením vaší situace je dlouhodobý pronájem auta. Zjistěte více.

Jste svým kolegům pro smích kvůli každodennímu stepování na autobusové zastávce? Přestaňte být terčem pracovních vtípků a ukažte, že se umíte zařídit. Dlouhodobým pronájmem vozidla získáte možnost výhodně cestovat nejen do práce, ale také na služební cesty nebo dovolené se svými přáteli či rodinou.

Ekonomická výhodnost dlouhodobého pronájmu je hlavní výhodou!

Autopůjčovna Praha Taggart vám nabízí vozy různých typů, staré maximálně jeden rok s nízkým počtem najetých km. Začněte si výhod dlouhodobého půjčení vozu užívat ještě dnes. Zvyšte svůj životní standart s vozem svých snů za skvělou cenu!

Obsah článku

Výhody, které vás o správnosti tohoto kroku přesvědčí.

Stále si nejste jistí? Čtěte dále.

Žádné starosti, jen užívání

Mezi přední klady tohoto řešení patří skutečnost, že se o půjčené vozidlo, tedy jeho servis a pojištění, nebudete muset vůbec starat. Vše bude zajištěno i bez vašeho vložené úsilí nebo času. Jediné, co zbude na vás, jsou návštěvy čerpacích stanic.

Vyřízení pronájmu je rychlé

Zvažujete-li nabídku na dlouhodobý pronájem vozů, pak vás jistě potěší i fakt, že celý proces vyřízení je rychlý a pohodlný a konečně i výhodný. Autopůjčovna Taggart vám dokonce garantuje nejnižší cenu na trhu.

Co se týká podmínek pronájmu, vůz je možno půjčit na fakturu, získat ho můžete i v případě zápisu v registru, přistavení i vyzvednutí na dohodnutém místě je zdarma.

Půjčení na jak dlouho chcete

Automobil si můžete půjčit na jak dlouho se vám to hodí, na rok i pouhý měsíc. V případě dlouhodobého půjčení vás nečekají žádné jasně dané podmínky užívání, jako tomu je u smlouvou ošetřeného operativního leasingu.

Nový vozový park

Díky širokému vozovému parku autopůjčovny si můžete pro své potřeby zvolit auto nové od tuzemské nebo zahraniční značky. Půjčený automobil vás bude reprezentovat, velikostí i výkonem vyhovovat.

Výhodné cenové podmínky

Pokud se rozhodnete dlouhodobé zapůjčení auta u Taggart, můžete získat cenově omezené zvýhodnění nebo akci, díky čemuž se tak měsíční náklady výrazně sníží.

taggart

Více informací a cenová nabídka na taggart.cz 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.