Vyberte stránku

Milujete hokej? Vydejte se na pořádný zápas do zahraničí

Milujete hokej? Vydejte se na pořádný zápas do zahraničí
Milujete hokej? Vydejte se na pořádný zápas do zahraničí
5 (100%)
celkem 1 hodnocení

Češi všeobecně mají v drtivé většině rádi hokej. A to nejen pánové, ale i dámy. Je skvělé vyrazit společně s partou přátel na hokejové utkání, kde se maximálně pobavíte, zažijete adrenalin, vzrušení, sounáležitost s vašim klubem…

Už vás někdy napadlo zajet si za skvělým hokejovým zápasem do zahraničí? Dělá to každoročně spousta fanoušků, a protože jde o světové a špičkové týmy, je tento zážitek jen máločím překonatelný. Zkuste tedy překvapit své kamarády, rodinu či přítelkyni a pořiďte si lístky třeba na „Tučňáky“.

Prodloužený víkend se sportovním vyžitím

Skvělým nápadem je pojmout sportovní zápas v jedno společně s poznáváním města, kde se koná, blízkého okolí, památek, nebo si vychutnat pohodu při procházkách, wellness procedurách a podobně. Tím pravým může být zájezd na Pittsburgh Penguins. Známý klub byl založen již v roce 1967 a jeho trenérem je Mike Sullivan. Domácí stadion týmu je PPG Paints Arena pro 18 387 diváků. Přezdívka je víc než příhodná, říkají si jednoduše Pinguins, neboli tučňáci.

Právě teď si můžete zakoupit zájezd na dvojzápas New York Islanders – Pittsburgh Pinguins/New Jersey Devils. V ceně 23 990 Kč je zahrnuta letecká doprava, 4 noci v 3* hotelu, vstupenky na 2 zápasy i služby delegáta. Budete mít dostatek času jak na sport, tak na návštěvu nejrůznějších klubů, obchodů, center, poznání města, tamní kuchyně… Jedinečný zážitek nejen pro vás, ale i pro vaši partnerku či přátele. Stačí domluvit se s partou a zájezd objednat. Vše proběhne od 2. listopadu 2018.

Dalším zajímavým utkáním budou lístky na Toronto Maple Leafs. Tento tým je o hodně starší než „Pinguins. Byl založen v roce 1917 a jeho trenérem je Mike Babcock. Stadionem, který patří týmu je Air Canada Centre, který pojme 19 800 diváků. Přezdívkou je spojení Maple Leafs.

Nebývá, než domluvit si v práci volno a rezervovat zájezd včetně lístků co nejdříve, aby vám tato příležitost neunikla. Pojedete-li, budete zaručeně nadšeni a rozhodně budete chtít podobný zájezd absolvovat znovu.

 

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

Mužskýstyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!