Vyberte možnost Stránka

Nikotinové sáčky a žvýkací tabák od profesionálů

Nikotinové sáčky a žvýkací tabák od profesionálů
Rate this post

Tomáš Vidlička se nikotinovým sáčkům a žvýkacímu tabáku věnuje přes 8 let, tedy už od doby, kdy v Česku ještě zdaleka nebyly tak populární. Možná ho znáte z TikToku, kde sdílí své poznatky. Vystupuje tam pod jménem my_slivci. Spolu s kamarády se rozhodl založit e-shop, kde bude ty nejlepší produkty, které má sám vyzkoušené, prodávat.

Široký výběr, možnost vybírat si z prémiových značek, příležitost na cokoliv se zeptat. Přesně tohle tvůrcům e-shopu SNUSim.to na českém trhu s nikotinovými výrobky chybělo. A tak se rozhodli tyto služby sami začít poskytovat.

Vybírejte si nejlepší nikotin na trhu

Díky dlouholetým zkušenostem se v e-shopu objevují opravdu jen ty nejlepší nikotinové sáčky a žvýkací tabák na trhu. Sami už se ověřováním kvality nemusíte zabývat, někdo tuto činnost již udělal za vás, a tak si vychutnáte ty nejlepší chutě.

Provozovatelé e-shopu SNUSim.to však cílí i na uživatelsky příjemné rozhraní a dostupné informace. K e-shopu je přidružený také blog, kde se dozvíte například jak na cestování se žvýkacím tabákem nebo nikotinovými sáčky.

Bohatý výběr příchutí i rychlé a levné odeslání

Žvýkací tabák pro experty a silné kuřáky třeba s mátovým podtónem? Přesně tohle pro vás na SNUSim.to vybrali. U nikotinových sáčků je výběr příchutí skutečně bohatý, od vodního melounu přes gumové medvídky až po coca colu. Všechno to jsou vysoce kvalitní výrobky od známých značek, které roztančí vaše chuťové buňky naplno. Na výběr jsou slabé, střední i silné tabáky.

V e-shopu dále pořídíte ještě jednorázové e-cigarety a HHC produkty. Pokud vás tedy láká i něco jiného než nikotin, máte možnost vyzkoušet třeba HHC vape, taktéž v nejrůznějších příchutích. Objednávky jsou odesílány do 24 hodin a poštovné vyjde od 59 Kč. Při nákupu nad 799 Kč ho navíc máte úplně zdarma.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.