Vyberte možnost Stránka

Kočka melissa vypadá jako Albert Einstein – Stále vyplazuje jazyk

Kočka melissa vypadá jako Albert Einstein – Stále vyplazuje jazyk
Rate this post
!AdSense – before contentJedna z nejoblíbenějších fotografií Alberta Einsteina je ta, na níž vyplazuje jazyk a ukazuje tak svou humornou stránku povahy. Melissa je ruská kočka, která si z vyplazování jazyku, zdá se, udělala koníček.

Je podobnost mezi nimi čistě náhodná?

Majitelka kočky Alina Ester je nejen milující chovatelkou svého mazlíčka, ale také fotografkou. Nemohla tedy odolat nutkání vytvořit sérii vtipných fotek s Melissou a jejím stále vyplazeným jazykem.

einstein-kocka-1
einstein-kocka-2 einstein-kocka-3 einstein-kocka-4 einstein-kocka-5 einstein-kocka-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.