Vyberte možnost Stránka

3D gify

3D gify
Rate this post
!AdSense – before contentNový trik v oběhu mezi tvůrci gifů, který jim umožňuje vytvářet animované obrázky s přesvědčivým 3D pohledem.

Trik je velice jednoduchý. Stačí obrázek rozdělit do 3 sloupců. Díky tomu animace doslova vyskočí z rámu přímo na pozorovatele. Je to hra s lidským pohledem i mozkem. 3D gify jsou rozhodně přesvědčivé. Pokud se člověk chvíli na gif dívá, má opravdu pocit, že animace vyskakuje přímo ne něj.

Jak se vám 3D gify líbí?

Zdroj: Tumblr

3d-gifs-1

3d-gifs-2

3d-gifs-3

3d-gifs-4

3d-gifs-7

3d-gifs-9

3d-gifs-10

3d-gifs-11

3d-gifs-14

3d-gifs-15

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.