Vyberte možnost Stránka

Vaječná omeleta

Vaječná omeleta
Rate this post
!AdSense – before contentLevné a chutné jídlo, které máte hotové za pár minut! Vaječná omeleta je skvělým tipem pro snídani, vydatnou svačinu i lehkou večeři. Vyzkoušejte naší vaječnou omeletu se salátem a kozím sýrem.

Jistě znáte ten pocit, kdy máte hlad a nemáte vůbec žádnou chuť vyvařovat nebo nakoupit chybějící zásoby. Pak je správný čas udělat si vaječnou omeletu.

Potřebujete pouze pár ingrediencí, které máte po většinu dní v lednici stoprocentně!

 

Na vaječnou omeletu

budete potřebovat: 3 vejce, jakýkoliv salát (my použili “polníček“), kozí sýr (lze použít i balkánský nebo jakýkoliv podobný), sůl, pepř, bylinkové koření, trochu oleje a čerstvé pečivo.

 

Pro absolutní rychlost přípravy si nejdříve ze všeho hoďte na plotýnku pánev a spolu s trochou oleje nechte rozpálit.

Mezitím všechny vajíčka rozmíchejte v misce a okořeňte solí a pepřem.

Omyjte si salát a připravte sýr.

Rozmíchaná vajíčka nalijte na pánev a na středním plameni nechte upéct.

Omeletu nemusíte obracet!

 

Po pár minutách je hotovo. Omeletu přendejte na rovný talíř, posypte salátem, bylinkovým kořením a nezapomeňte kousky sýra. 

Lze pokapat olivovým olejem. Podávejte s čerstvým pečivem.

 

Dobrou chuť!

 

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.