Vyberte možnost Stránka

Je to zelené, dlouhé a jí se to! Co to je?

Je to zelené, dlouhé a jí se to! Co to je?
Rate this post
!AdSense – before contentHádáte okurku? Pak se asi budete divit! Zjistěte, co to na obrázku vlastně je! Čeká vás překvapení o další hádání!

Talentovaný japonský umělec Hikaru Cho si hraje s lidským mozkem. Vypadá ta jako okurka, ale není to okurka! Hyper realistické malby ovoce a zeleniny, které vás budou bavit!

Stačí potravinářské barvivo a štětec a zábava je hotová!

Co bude dál mandarinka, pomeranč, nebo… ?

Zdroj: Hikarucho.com 

hyper-realisticke-malby-jidla-1 hyper-realisticke-malby-jidla-2 hyper-realisticke-malby-jidla-3 hyper-realisticke-malby-jidla-4 hyper-realisticke-malby-jidla-5 hyper-realisticke-malby-jidla-6

!AdSense – after contentO autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.