Vyberte možnost Stránka

PlayStation vs Xbox

PlayStation vs Xbox
Rate this post

Plánujete si koupit herní konzoli? Tato forma zábavy je v současné době hitem a není se čemu divit. Přece jenom se jedná o skvělý způsob, jak se odreagovat. Jenže koupit si jednu z herních konzolí, to je trochu oříšek. Nabízí se totiž hned několik alternativ, a to Xbox a PlayStation. Oba dva modely mají svá pro a proti. V obou případech se nabízí i prémiové členství se skvělou herní knihovnou. Například Xbox Game Pass nebo Xbox Game Ultimate je hráči oblíbená. Pojďme si však shrnout obě dvě alternativy.

Ovladače mají svá pro i proti

Pokud bychom se podívali na ovladače, nemůžeme z nich určit, jestli je lepší Xbox nebo PlayStation. V obou případech mluvíme o ovladačích mající své silné a slabé stránky, ovšem oproti dřívějším modelům se jedná o daleko propracovanější a lepší řešení. Zážitek z hraní je naprosto na jiné úrovni, a tak pokud zůstaneme u této stránky, ať už zvolíte tu či onu variantu, neprohloupíte, respektive neuděláte krok vedle.

Nové a širší úložiště

Rozhodujícím faktorem by mohlo být úložiště, tedy paměť dané konzole. Ale ani tato stránka věci nakonec nepomůže, protože k rozšíření paměti došlo u obou modelů. Tedy pokud bereme v potaz ty nejnovější alternativy, které se nachází na trhu.

Například Xbox Series X nabízí až terabajtový disk, kdy čistého místa zůstává neskutečné množství. PlayStation 5 má však prakticky stejně velké úložiště, a tak rozhodující bude pravděpodobně cena.

Softwarové updaty

Nejnovější Xbox se po stránce softwaru dočkal především vizuálních změn. Přidalo se například modré světlo, také se upravil o menu, které nyní svádí k rychlému nastavení, také došlo k vylepšení UI pro 4K rozlišení.

Úpravy menu se dočkala i herní konzole PlayStation 5. A tak se opět dostáváme do slepé uličky a i závěrem textu tvrdíme, že ať už se rozhodnete pro tu či onu alternativu, neprohloupíte.

O autorovi

redaktor

O všem možném pro Vás píše tým z internetového magazínu www.muzskystyl.cz

O nás

 

MužskýStyl.cz už od roku 2013 pravidelně přináší novinky ze světa pánské módy, oblékání, vztahů a žen, zdraví a sportu, dobrého jídla a pití, zábavy, bydlení, financí a další zajímavá témata, která každému správnému gentlemanovi nesmí uniknout. Mužský styl udává styl, trendy tak, abysme my chlapi šli s dobou, která se mění ze dne na den. Avšak my jdeme s dobou a nic nás nezastaví!


Chceš moderní hodinky s chytrými funkcemi? Stylové Apple Watch SE 2022 jsou tu pro tebe!

Styloví muži, potřebují občas vypadnout s partou a strávit volný víkend někde na chatě. Ideální příležitost na pánskou jízdu je podzimní vinobraní. Skvělou párty zažijete, když si najdete ubytování na Jižní Moravě v pěkném vinném sklípku, kde se dobře najíte, pobavíte a navíc otestujete kvalitní vínka při degustaci. Pokud vinobraní nestihnete, rezervujte si chaty na Silvestra, kde s partou oslavíte příchod nového roku a k tomu si v případě vhodných sněhových podmínek výborně zalyžujete.